Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7170
  % -0,22
 • EURO
  6,3067
  % 0,02
 • ALTIN
  275,9844
  % -0,01
 • BIST
  101.820
  % -0,75
KOÜ’lü Öğrencilerden Yeni Proje; ‘Renkli Fırçalar Renkli Hayaller’

KOÜ’lü Öğrencilerden Yeni Proje; ‘Renkli Fırçalar Renkli Hayaller’

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü(KOÜEMK), “Renkli Fırçalar Renkli Hayaller” projesiyle kitap okumaya teşvik etmek ve kitap sevgisi aşılamak için sınıf boyayarak okuma salonu oluşturuyor. KOCAELİ Yaptığı eğitimler, söyleşiler ve teknik geziler ile adını duyuran KOÜEMK, 2016-2017 eğitim yılında başladığı sosyal sorumluluk projesi “Gülümseten Düşler Kitaplardan Geçer” ile desteğe ihtiyacı olan okullar için kütüphane oluşturdu. Bu […]

Booking.com
Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü(KOÜEMK), “Renkli Fırçalar Renkli Hayaller” projesiyle kitap okumaya teşvik etmek ve kitap sevgisi aşılamak için sınıf boyayarak okuma salonu oluşturuyor.

KOCAELİ

Yaptığı eğitimler, söyleşiler ve teknik geziler ile adını duyuran KOÜEMK, 2016-2017 eğitim yılında başladığı sosyal sorumluluk projesi “Gülümseten Düşler Kitaplardan Geçer” ile desteğe ihtiyacı olan okullar için kütüphane oluşturdu. Bu proje kapsamında ilk olarak  Tokat Necmi Muammer Ortaokulu’nda daha sonra ise Muğla Pınar Kulfat Ortaokulu ve Ordu Gölköy’de kütüphane oluşturuldu.

KOÜEMK, devam etmekte olan bu başarılı projesinin yanına “Renkli Fırçalar Renkli Hayaller” adında ikinci bir proje daha ekledi. Bu proje kapsamında ihtiyacı olan, okuma salonu oluşturmak isteyen ya da kitap okumaya teşvik edecek, kitap sevgisini aşılayabilecek sınıf oluşturmak isteyen okulların hedef sınıfını boyayan öğrenciler ilk projelerini İzmit Özel Mürrüvet Evyap Özel Eğitim Okulu’nda gerçekleştirdi. Hedef sınıfın boyası, tasarımı ve çizimine kadar her aşamasını kendileri yapan yardımsever öğrenciler özel öğrencilerin ve kitap sevdalıların yüzünde tebessüm oluşturdu.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?