Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7407
  % 0,95
 • EURO
  6,3598
  % 1,04
 • ALTIN
  277,9037
  % 2,12
 • BIST
  103.072
  % 0,61
KYK Öğrencilerinin Sinema Kampı Sona Erdi

KYK Öğrencilerinin Sinema Kampı Sona Erdi

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunun (KYK) Tematik Kış Programları kapsamında Sakarya’da düzenlenen Sinema Kampı sona erdi. SAKARYA KYK tarafından “Tematik Kış Kampları” adı altında Sakarya’da gerçekleştirilen sinema kampına Sivas, Bursa, Şanlıurfa, Mersin, Erzurum, Hakkari ve Gümüşhane’den 150 öğrenci katıldı. KYK Sakarya İl Müdürü Arif Özsoy, kampımız Sabahattin Zaim Yurdunda gerçekleştiğini ve 5 gün sürdüğünü […]

Booking.com
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunun (KYK) Tematik Kış Programları kapsamında Sakarya’da düzenlenen Sinema Kampı sona erdi.

SAKARYA

KYK tarafından “Tematik Kış Kampları” adı altında Sakarya’da gerçekleştirilen sinema kampına Sivas, Bursa, Şanlıurfa, Mersin, Erzurum, Hakkari ve Gümüşhane’den 150 öğrenci katıldı.

KYK Sakarya İl Müdürü Arif Özsoy, kampımız Sabahattin Zaim Yurdunda gerçekleştiğini ve 5 gün sürdüğünü söyledi.

“12 İlde kamplar yapıldı. İlimizdeki kampın teması sinema oldu. Kampta birbirinden değerli sanatçılarımızın dersleri oldu. Öğrencilerimiz hayranı oldukları birçok dizi ve sinema oyuncusuyla tanışıp birikimlerinden faydalanma imkanı buldular.  Kampımızda derslerin yanında misafir öğrencilerin eğlenceli vakit geçirmesi için çeşitli faaliyetlerinde yapıldığını söyleyen Özsoy, Tematik gezilerimizin yanında şehit ailelerimizi ve şehitliklerimizi ziyaret ettik. Şehit ailelerimizi yurdumuzda misafir öğrencilerimizle beraber ağırladık. Kampın temasına uygun düzenlenen Diriliş Ertuğrul dizisinin setine giden öğrencilerimiz orada hem öğrendiklerini sahada görme fırsatı buldular hem de sevilen dizinin oyuncularıyla tanışıp onlarla sohbet etme imkanı yakaladılar. Öğrencilerimiz açısından da çok verimli bir kamp oldu” dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?