Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Öğretmen Eğitiminde Barış Eğitimi Çalıştayı yağıldı

Öğretmen Eğitiminde Barış Eğitimi Çalıştayı yağıldı

Yürütücülüğünü Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Soner POLAT’ın yaptığı “Öğretmen Eğitiminde Barış Eğitimi” çalıştayının açılış töreni 18 Ocak’da Eğitim Fakültesi Prof. Dr. Servettin Bilir Konferans Salonunda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elşen Veli ve akademisyenlerin katılımı ile gerçekleştirildi. Çalıştay 18-19 Ocak 2018 tarihleri […]

Booking.com
Yürütücülüğünü Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Soner POLAT’ın yaptığı “Öğretmen Eğitiminde Barış Eğitimi” çalıştayının açılış töreni 18 Ocak’da Eğitim Fakültesi Prof. Dr. Servettin Bilir Konferans Salonunda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elşen Veli ve akademisyenlerin katılımı ile gerçekleştirildi. Çalıştay 18-19 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

KOCAELİ

TÜBİTAK Bideb 2223-D – İşbirliği ve Öncelikli Alanlarla İlgili Etkinlik Düzenleme Desteği kapsamında yapılan çalıştaya Türkiye’den ve Birleşik Krallık’tankonunun uzmanı olan akademisyen ve uygulayıcılar katıldı.

Birleşik Krallık’ta ve Türkiye’de Barış Eğitimi ile ilgili çalışan teorisyenlerin ve uygulayıcıların bir araya geldiği çalıştayda, toplumsal yaşamda barış içerisinde yaşama becerisi için gerekli olan eğitim programları, yöntem ve stratejileri ve uygulamaları tartışıldı.

Çalıştayda Kocaeli Üniversitesi’nden Evren Şumuer, Gizem Günçavdı, Soner Polat, Ufuk Sarıdede, Yaser Arslan Dokuz Eylül Üniversitesi’nden Abbas Türnüklü, Çankırı Karatekin Üniversitesi’nden Hasan Coşkun, Akdeniz Üniversitesi’nden Mualla Aksu, Sakarya Üniversitesi’nden Osman Titrek, Erciyes Üniversitesi’nden Semra Demir Başaran, The Prem Rawat Foundation’dan Beryl Williams ile Mary Dalgleish,  University of Nottingham’dan Edward Sellman, Woosong University’den Kevin Kester, University of Cambridge’den Terence Bevington, West Midlands Quaker Peace Education Project’den (WMQPEP) Anna Gregory ile Sara Hagel yer aldı.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?