17.7 C
İstanbul

Edirne’nin hafızasını tutuyor

- REKLAM -
Edirneli Burhan Engin, 2014 yılından bu yana Edirne Belediyesi’nin yaptığı çalışmaların öncesini ve sonrasını fotoğraflayarak, bir albüm haline getirdi.
 
 
EDİRNE – Edirneli Burhan Engin, kent yaşamına gönül verdi, belediyenin yaptığı çalışmaları yakından takip etti. 2014 yılından beri kentin gelişimini fotoğraflarla belgeledi. Adeta Edirne’nin hafızasını tutan Burhan Engin, Edirne Belediyesi’nin gerçekleştirdiği çalışmaları öncesi-sonrası olarak bir albüm haline getirdi.
 
Burhan Engin 6 aylık periyodlarla hazırladığı albümleri Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a hediye etti. Belediye Başkanı Recep Gürkan da Burhan Engin’e bu değerli hediyesi için teşekkürlerini sundu.
 
Edirneli olmaktan ve Edirne’de yaşamaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Burhan Engin, “Hepimiz bu şehirde yaşıyoruz. Bu şehre katkıda bulunmak, hepimizin görevi. Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ın çalışmalarını 2014 yılından beri takip ediyorum. Kentteki birçok sorunu çözüme kavuşturdu. Bende başkanımızın ve belediyemizin yaptığı bu çalışmaları öncesi ve sonrası olarak fotoğraf albümü haline getirerek, başkanımıza hediye ettim. Kentimizin hafızasını tutmak adına önemli bir çalışama olduğuna inanıyorum” dedi.
- REKLAM -
- REKLAM -

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler