İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adapazarı Halk iftarı Yenigün’de yapıldı

Adapazarı Belediyesi’nin mahallelerde düzenlediği halk iftarı Yenigün Mahallesi Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bahçesi’nde düzenlenen etkinlikle devam etti.

foto-galeri-iconSAKARYA – Adapazarı – Yenigün Mahallesi
Adapazarı Belediyesi tarafından Yenigün’de düzenlenen halk iftarına Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın, Başkan Yardımcıcı Rıdvan Sezer, AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, Ak Parti Adapazarı Gençlik Kolları yönetimi, Yenigün Mahallesi Muhtarı Nevzat Berber, Meclis Üyeleri, AK Parti Adapazarı İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda mahalle halkı katıldı. Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, masaları tek tek gezerek, çocuklarla yakından ilgilendi. İftar öncesi ilahilerle iftara renk katan Diyanet-Sen Başkanı Ali Güzeldal iftar sonrası yemek duası yaptırdı.

SEVGİYİ PAYLAŞIYORUZ
Başkan Vekili Erol Aydın Ramazan ayının maneviyatının büyük olduğunu ifade ederek, “Ramazan kardeşliktir, hoşgörüdür. Bir ve beraber olmaktır. Bu kardeşliği sevgiyi bugün Yenigün Mahallemizde toplanarak paylaşmak için toplandık. Davetimize katılarak, bizimle aynı sofrayı paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

SON İFTAR 30 HAZİRAN
Adapazarı Belediyesi son iftarını 30 Haziran Perşembe günü Kurtuluş Mahallesi Tansu Çiller Ticaret Lisesi Bahçesinde düzenleyecek.