İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akdardağan, Jandarma Komutanı Albay Şimşiroğlu’nu ağırladı

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, İl Jandarma Komutanı Albay Adnan Şimşiroğlu’nu ağırladı.

Jandarma Genel Komutanlığı Personel Daire Başkanlığı emrine bir süre önce atanan, Sakarya İl Jandarma Komutanı Albay Adnan Şimşiroğlu, veda ziyaretleri kapsamında Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan’ı ziyaret etti. Sakarya çok önemli işleri esnaf ile birlikte gerçekleştirdiklerini belirten Albay Şimşiroğlu, Sakarya esnafını hiçbir zaman unutmayacağını, önemli dostluklar kurduklarını belirterek, güzel anılarla ayrıldığını söyledi.

Alay Şimşiroğlu’nun önemli hizmetleri olduğunu belirten Başkan Akdardağan, “Jandarmamızın değerli komutanıyla şehrimizde yapılan başarılı operasyonlarda başta kaçakla mücadelede önemli adımlar atıldı. Bizde bu operasyonlarla mutlu olduk ve Jandarmamızın yaptığı çalışmalar ile esnafımızın huzuru artmıştır. Huzur kenti olan Sakarya’da bu güveni sağlan aktörlerden biri olan komutanımızı, yaptığı çalışmaları ve başarılarını hiçbir zaman unutmayacağız. Esnafımız adına kendisine bir kez daha teşekkür ediyor ve yeni görevinde buradaki gibi üstün başarılar diliyorum. Tüm esnafımızın ve bizim kapımız kendisine her zaman açık olacaktır” dedi.