İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ali İhsan Yavuz YÖÇEYDER Yönetimi ile bir araya geldi

Milletvekili sürecinde Sakarya ve ülke için yaptıkları hizmetlerden bahseden Sakarya AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz YÖÇEYDER Yönetimi ile bir araya geldi.

Sakarya AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz ‘Kısa adı YÖÇEYDER Serdivan olan Yetim Öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yaşar Akdağ, Beraberindeki başkan yardımcısı Mahmut Birlik, Murat Akyüz, Ufuk Karayaka, Haluk Çorlu, Kenan Işık, Hüseyin Güney, Mustafa Keser, Mustafa Demir, Genel sekreter Zeynep Akyüz ve Gençlik kolları Eşref İlik’e bu kutlu yolda aldıkları sorumluluklarından dolayı tebrik ederim. Sosyal ve manevi sorumluluk anlayışımız, çalışmalarımızın temelini oluşturacaktır. Önümüzdeki dönemde, eğitim ve sosyal alanda daha da etkin çalışmalar planlamaktayız. Bu anlayış içersin de. Sakarya’da sosyal politikalar çerçevesinde faaliyet gösteren kamu kuruluşları ve sivil toplum örgütlerinin güçlü bir destekçisi olmayı hedeflemekteyiz. Yetimlerimiz ve öksüzlerimiz, yaşlılarımız, özürlülerimizin destekçisi; kimsesizlerin ise kimsesi olmak istiyoruz. Bu vesileyle şimdiye kadar destek verdiğimiz Yetim Öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’ne desteklerimiz devam edecektir” dedi.

YÖÇEYDER Başkanı Akdağ ise ‘ YÖÇEYDER üyeleri; yetim bir çocuğu kendi evladı gibi görüp ona anne baba sevgisi vermeyi, hayatındaki boşlukları doldurmayı ve onların zor hayat şartlarını kolaylaştırmayı amaçlamıştır. YÖÇEYDER üyeleri; çocuklarımıza başta dini maneviyat olmak üzere, eğitim sağlık, giyim, barınma, sosyal ve kültürel alanda en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiş gönüllü ve istekli hayırsever üyeleriyle günden güne büyümektedir. Bu bağlamda bizlerden desteklerini esirgemeyen Ak Parti Sakarya Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz’a, Ak Parti Serdivan Belediye Başkanı Sayın Yusuf Alemdar’a, İlçe Başkanı Sayın Osman Çeliğ’e, Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkanı Sayın Şehime Kaya’ya, Serdivan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sayın Yusuf Haldızoğlu’na, İlçe SKM Başkanı Sayın Adnan Pala’ya huzurlarınızda böyle mana dolu sivil toplu kuruluşlarına verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ederim’ dedi.

Haber – Fotoğraf : Mustafa TUNCALI