Ali İnci ‘Emanetimi İrfan arkadaşıma ve sizlere bırakıyorum’

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, personelle bir araya geldi. Toplantıya AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci, başkan yardımcıları, daire müdürleri, belediye ve HİMPAŞ personeli katıldı.

Hayat bir okul, bu okulu hep birlikte okuyacağız
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü yaptığı konuşmada Ali Başkanın bıraktığı yerden Hendek’e hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek “ Bugün burada toplanarak, Ali Başkanın Milletvekili Aday Adayı olması ve benim de göreve gelmem nedeniyle sizlerle tanışmak için toplandık. Hendek’te güzel hizmetlerin yapılması, siz değerli, çalışkan ve başarılı personelin sayesinde oluyor. 2009 yılından 2015 yılına kadar yapmış olduğunuz çok ciddi çalışmalardan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Burada yapılan hizmetlerin her bir taşının altında sizlerin emekleri vardır. Bizler de sizlerin emeklerine saygı duyuyoruz, daha yapacak çok işimiz var. Ali Başkanımızın bıraktığı yerden çok hızlı bir şekilde çalışmalarımızı yapmalıyız. Hayat bir okul, bu okulu hep birlikte okuyacağız “ Dedi.

Emanetimi İrfan arkadaşıma ve sizlere bırakıyorum
Programa katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci, 16 yıldır beraber çalıştığı personeline bir konuşma yaptı. İnci “Benimle birlikte gönül birliği yapmış ve 16 yıldır başarılı hizmetlere imza atmış olan çalışma arkadaşlarımı nasıl bir kişiye bırakacağımın kararını en iyi şekilde vermek zorundaydım. Çünkü sizleri iyi bir ele emanet etmeliydim. Hendek’imi, Hendek halkını, bana oy verenleri çok dikkatli bir şekilde, benden sonra emanet edeceğim kişiyi, iyi bir şekilde seçerek emaneti yerine vermem gerekli olduğunun düşüncesindeyim. Bu iş kolay bir şey değil. Ahde vefa edecek, geçmişe saygı duyacak ve geleceğe de çok dikkatli bir şekilde bakacak ve geleceği imar etmek için günümüzü de bilinçli yaşayacak arkadaşımız olmalıydı. İrfan bey beş yıl belediye başkanlığı yapmış bir arkadaşımızdır. Hendek’i en güzel bir şekilde gelecek nesillere emanet bırakacağız. Söz verdiğimiz projelerimizi tek tek yerine getireceğiz. Sizlerin bir derdi bir sıkıntısı olduğu zaman her zaman yanınızdayım. Bana bu güzel eserleri yaptırdığınız için hepinize teşekkür ediyorum “ Dedi.