Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7407
  % 0,95
 • EURO
  6,3598
  % 1,04
 • ALTIN
  277,9037
  % 2,12
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Anadolu’nun Akademisi’nde Kayıt Zamanı

Anadolu’nun Akademisi’nde Kayıt Zamanı

Sosyal ve kültürel akademik çalışmaların yanı sıra ulusal ve uluslararası birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi, 2018-2019 eğitim yılı güz dönemi kayıtlarına 15 Ekim Pazartesi günü başlıyor. SAKARYA – Serdivan Kültür ve sanat faaliyetlerine Türkiye’nin önde gelen akademisyenleriyle birlikte 6 yıldır kesintisiz devam eden Anadolu’nun Akademisi, güz döneminde katılımcılarını birbirinden zengin […]

Booking.com

Sosyal ve kültürel akademik çalışmaların yanı sıra ulusal ve uluslararası birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi, 2018-2019 eğitim yılı güz dönemi kayıtlarına 15 Ekim Pazartesi günü başlıyor.

SAKARYA – Serdivan

Kültür ve sanat faaliyetlerine Türkiye’nin önde gelen akademisyenleriyle birlikte 6 yıldır kesintisiz devam eden Anadolu’nun Akademisi, güz döneminde katılımcılarını birbirinden zengin içeriklerle hazırlanmış 17 farklı programla misafir edecek.

Duayen İsimler Yer Alacak

6 hafta sürecek eğitim programında; akademik kültürel çalışmalardan sosyal kültürel çalışmalara, geleneksel sanatlardan sinema çalışmalarına kadar birçok farklı konunun ele alınacağı derslerde katılımcılar, Türkiye’nin önde gelen duayen isimleriyle biraraya gelecek.

Başvuru İçin Son Tarih 28 Ekim Pazar

Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nden yapılan açıklamada; güz dönemi programları için başvuruların http://www.fikirvesanat.org internet adresi üzerinden alınacağı belirtilirken, akademik ve sosyal kültürel çalışmalar için akademi binasında mülakat ile başvuruların gerçekleştirileceği ifade edildi.

Açıklamada başvurular için son tarihin 28 Ekim Pazar günü olduğu belirtilirken, mülakat sonuçlarının da yine http://www.fikirvesanat.org adresi üzerinden duyurulacağı bildirildi.

Felsefe Üstadıyla Açılış Dersi

22 Ekim Pazartesi günü 19.00’da Felsefe üstadı Prof. Dr. Mahmut Kaya’nın açılış dersini gerçekleştireceği Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nin güz dönemi programı ve öğretim kadrosu şu şekilde:

Politika Teorisi / Ali Yaşar SARIBAY

Filozof Gibi Düşünmek / Rahmi KARAKUŞ

Estetik, Sanat ve Şiir / Turan KOÇ

Kelam ve Kritik / Talha Hakan ALP

İslam, İman ve İhsan Boyutuyla Klasik Edebiyatımız / Dursun Ali TÖKEL

Roman Estetiği / Gülsemim HAZER

Türk Müziği Meşki / Doğan DİKMEN

Sine- Felsefe / Aybars Bora KAHYAOĞLU

Nota Okuma ve Yazma / Hacı Bekir KURŞUNET

Nota Okuma, Yazma ve İşitme / Hacı Bekir KURŞUNET

Ebru Sanatı / Songül ERGÜN

Hikaye Anlatıcılığının Görsele Açılan Kapısı: Senaryo / Selman KILIÇASLAN

Hüsn-i Hat / Orhan ALTUĞ

Aile İçi İlişkiler ve İletişim II / Mehmet KAYA

Dil Düşüncesi / Servet KIZILAY

Tasavvuf Okumaları / Ali Vasfi KURT

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?