İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başar ve Okumuş Ailelerinin Mutlu Günü

Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğünden emekli müdür yardımcısı Emin Başar’ın oğlu Engin Başar ile Basın Camiasından Serkan Okumuş’un kızkardeşi Gülce Okumuş, düzenlenen düğün töreniyle dünyaevine girdiler.

Eğitim, sağlık ve basın camialarından kalabalık davetli topluluğunun katıldığı törenle evliler kervanına katılan Gülce ve Engin çiftinin nikah şahitliklerini, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı ile Milli Eğitim eski müdürlerinden Murat Yazıcı yaptı. Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, belediye başkanları, STK yöneticileri, sağlık ve basın camialarından isimler, Milli Eğitim camiasından çok sayıda yönetici, ilçe müdürü, okul müdürü, öğretmenler ve milli eğitim çalışanlarının yanı sıra damadın çalıştığı fabrikadan arkadaşlarının da katıldığı düğün töreninde, Başar ve Okumuş Aileleri davetlilerle yakından ilgilendiler.

SRT Medya Grubunun Kurucusu Rahmetli Atilla Okumuş’un da yeğeni olan Gülce Okumuş ile Engin Başar’ın düğün törenine katılan tüm davetliler, genç çifte ömür boyu mutluluklar dilediler.