İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan Karaosmanoğlu, İZAYDAŞ personeliyle bayramlaştı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İZAYDAŞ personeliyle gerçekleştirdiği geleneksel bayramlaşma törenine katıldı.

İZAYDAŞ personeliyle gerçekleştirilen geleneksel bayramlaşma törenine, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç.Dr Tahir Büyükakın, Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Kemal Altunel ile İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç’ın yanı sıra Genel Müdür Yardımcıları, birim müdürleri, yöneticiler, sendika temsilcileri ve çalışanlar katıldı. Bayramlaşma töreninde ilk konuşmayı İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç yaparken, çalışanlarına huzurlu bir bayram geçirmesini temenni etti. Saraç ayrıca, “Uzun yola çıkacak ve bayram tatilini farklı illerde geçirecek çalışma arkadaşlarımdan yolculukları sırasında çok dikkatli olmalarını istiyorum. İZAYDAŞ’ın bugüne gelmesinde kat ettiği gelişime katkı koyan tüm çalışanlarımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

“TÜRKİYE’YE ÖRNEK ÇALIŞMALAR”

Tehlikeli atıkları bertaraf etme, evsel çöp depolama alanlarının işletimi ile İZAYDAŞ’ın, Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki çok önemli bir kuruluşu olduğunu kaydeden Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, “Hassasiyet gerektiren bir alanda çalışan İZAYDAŞ, çok şükür bugüne kadar Türkiye’ye örnek olacak nitelikte güzel çalışmalar gerçekleştirdi. Kendisini yenileyen ve geleceğe kendisini hazırlayan bir kurumumuzdur. Değişen dünyadaki teknolojileri takip eden, yetişmiş bir kadromuz var. Her geçen gün daha iyi olmalıyız ve kendimizi daha fazla geliştirmeliyiz. Vatanseverliğin ölçüsü işimizi en iyi yapmak için çalışmaktır. Gerçek vatansever işini en iyi yapandır” diye konuştu. Ramazan Bayramı tatilinde çalışanlarına aileleriyle dolu dolu zaman geçirmelerini de tavsiye eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kurum yöneticileri ve çalışanlarla tek tek bayramlaştı.

Untitled-1