İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan Üzülmez, hasta ziyaretinde

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, geçirdikleri rahatsızlıklar sonrası evlerinde tedavileri süren hasta hemşerilerini ziyaret ederek moral vermeye devam ediyor.

Yoğun çalışma temposunda mesai saatleri dışında halkın yanında olmaya özen gösteren ve sağlık konusundaki hassasiyeti yakından bilinen Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hasta ziyaretlerini Arslanbey ve Suadiye’de sürdürdü. Başkan Hüseyin Üzülmez, geçirdikleri hastalıklar sonrasında evlerinde tedavilerini sürdüren Salih Topal ve Halit Pestil’i evlerinde ziyaret etti.

Kartepeli hemşerilerinin sağlık durumu ile yakından ilgilenen Başkan Üzülmez’e meclis üyesi Yaşar Kemal Bayraktar, Arslanbey Mahalle Muhtarı Sedat Topal ve Çepni Mahalle Muhtarı Hüseyin Türker de eşlik etti. Başkan ve beraberindekiler tedavilerini evlerinde sürdüren vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunurken hasta yakınlarından da hastalar hakkında bilgi aldı.

Yaşlı ve hastalarla sohbet edip hatır soran başkan, hemşerilerini iyi gördüğünü belirterek moral verirken eski sağlıklarına kavuşmaları için de Allah’tan acil şifa dileklerini iletti. Belediye Başkanı Üzülmez, hasta ziyaretlerinde gittiği evlerde hemşerilerinin sıcak ilgisi ile karşılaştı. Hasta ve yakınları ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederken, moral veren ziyareti için başkana teşekkür ettiler.