27 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

BOSEDER’den Tanıtım Gecesi

Kısa bir süre önce resmi kuruluşunu tamamlayan Büyük Osmanlı Eğitim Ocakları Derneği (BOSEDER) bir tanıtım gecesi düzenliyor.

Mart ayının başında resmi kuruluşunu tamamlayan BOSEDER 31 Mart akşamı derneğin amaç ve hedeflerinin anlatılacağı bir tanıtım gecesi tertipledi. Genel Merkezinin Sakarya’da olduğu BOSEDER’in tanıtım gecesine Sakarya protokolünün tamamının yanı sıra birçok üst düzey isim de davet edildi.
Erenler Kültür Merkezinde 31 Mart 2015 saat 19:00’da yapılacak olan tanıtım gecesine davetli bir çok önemli ismin katılacağı öğrenildi.
BOSEDER Kurucu Genel Başkanı Hasan Dişli tanıtım gecesi ile ilgili yaptığı açıklamada “Kısa bir süre önce resmi kuruluşunu yaptığımız derneğimizin tanıtımı için, başta şehrimiz olmak üzere birçok önemli isimin davet edildiği bir gece tertipliyoruz. Gecede derneğimiz amaç ve hedeflerinin sunumunu ve hayata geçirmek istediğimiz projelerden bazılarını kamuoyuna anlatacağız. Bu vesile ile 31 Mart gecesindeki programımıza herkesi bekliyoruz.” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

ATV ve UTV işletmeleri denetlendi

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetleri Yönetmeliği kapsamında oluşturulan heyet ile Kartepe’de faaliyet gösteren ATV...