Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7068
  % -0,39
 • EURO
  6,3226
  % 0,27
 • ALTIN
  275,4413
  % -0,21
 • BIST
  101.447
  % -1,11
Bu Şenliğe Tüm Çocuklar Davetli

Bu Şenliğe Tüm Çocuklar Davetli

Sakarya Büyükşehir Macera Park, 23 Nisan Çocuk Bayramını ‘Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği’ ile kutlamaya hazırlanıyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Katılımın ücretsiz olacağı şenlik için son kayıt tarihi 22 Nisan Cuma günüdür. 7-14 yaş aralığındaki tüm çocuklarımızı şenliğimize bekliyoruz” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Macera Parkı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı renkli bir organizasyon […]

Booking.com

Sakarya Büyükşehir Macera Park, 23 Nisan Çocuk Bayramını ‘Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği’ ile kutlamaya hazırlanıyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Katılımın ücretsiz olacağı şenlik için son kayıt tarihi 22 Nisan Cuma günüdür. 7-14 yaş aralığındaki tüm çocuklarımızı şenliğimize bekliyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Macera Parkı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı renkli bir organizasyon ile kutlamaya hazırlanıyor. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Kültürümüzde önemli yer tutan, unutulmaya yüz tutmuş çocuk oyunlarını yeniden canlandırmak istiyoruz. Bu kapsamda 23 Nisan Cumartesi günü Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği düzenliyoruz. Macera Park’ta 7-14 yaş aralığındaki çocuklarımızla buluşacak; renkli bir organizasyona daha imza atacağız” diye konuştu.

Kayıt İçin Son Gün 22 Nisan
Yüce, “Katılımın ücretsiz olacağı şenlik için son kayıt tarihi 22 Nisan Cuma günüdür. Şenliğimiz saat 14.00-17.00 arasında gerçekleştirilecek. Detaylı bilgi ve kayıt işlemleri için Macera Park’a ulaşılabilir. Bunun için 221 40 60 numaralı telefonu aramak yeterli. Bu renkli programa tüm çocuklarımız davetlidir” ifadelerini kullandı.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?