İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Büşra Semih Kar

Büşra ile Semih Kar çifti Muhteşem düğünle evlendi

SAMİB Başkanı Metin Kar; Dış Ticaret Müdürü olan oğlu Semih Kar’ı evlendirdi

Sakarya Makine İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB) ve Kar Metal Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kar; şirketinin yönetim kurulu üyesi ve Dış Ticaret Müdürü olan oğlu Semih Kar’ı, Kubbe Garden’de gerçekleşen cemiyetle evlendirdi.

Metin Kar 3. oğlunu da evlendirdi

Sakarya Makine İmalatçıları Birliği Derneği ve Kar Metal Yönetim Kurulu Başkanı Metin & Hava Kar çiftinin Metal Yönetim Kurulu üyesi ve şirketin Dış Ticaret Müdürü olan yakışıklı oğlu Semih Kar ile Yusuf & İlknur Temiz çiftinin İstanbul’da Gümrükçülük yapan güzel kızı Büşra Temiz; çok sayıda protokol ve seçkin konukların katılımıyla Kubbe Garden’de düzenlenen dillere dastan muhteşem düğünle evlendi. Baba Metin kar, geceye gelen tüm davetlileri kapıda karşılayarak, yine kapıda uğurladı. Baba Metin kar, geceye gelen tüm davetlileri kapıda karşılayarak, yine kapıda uğurlarken, onlarla tek tek ilgilenmeyide ihmal etmedi. Cemiyetlerine katılarak, nu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür eden Büşra ile Semih Kar çifti düğünleri sonrası, balayına nereye gittiklerini ise sır gibi sakladı.

Seçkin davetliler

Kar ve Temiz ailerinin hazır bulunduğu düğün törenine; Sakaryta Büyükşehir Belediye Başkanı Aeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya eski Milletvekili Hasan Ali Çelik, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genç, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kesik, Sakarya Müteahhitler Birliği Derneği Yönetim Kurulu Başkan Kadir Savaş, Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bayraktar, Sakarya Abhaz Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vakili Gürkan Güneş, 1. OSB Bölge Müdürü Ahmet Çubuk, SATSO ve SAMİB Başkan Vekili Günay Güneş, YÖÇEYDER Başkan Vakili İsmail Eminler, SATSO, MÜSİAD, TÜMSİAD, SAMİB Yönetim Kurulu Üyeleri, KAR Metal’in ABD, Almanya, Rusya’daki bayileri, iş, siyaset, eğitim, medya, spor camiasından çok sayıda davetli katıldı.

Haber:  Levent CANDAN

KAR (01)

KAR (02)

KAR (03)

KAR (05)

KAR (06)

KAR (07)

KAR (08)

KAR (09)

KAR (10)

KAR (11)

KAR (12)

KAR (13)

KAR (14)

KAR (15)

KAR (16)

KAR (17)

KAR (18)

KAR (19)

KAR (20)

KAR (21)

KAR (22)

KAR (23)