Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7117
  %0,61
 • EURO
  6,3156
  %0,83
 • ALTIN
  275,30
  %0,94
 • BIST
  100.339
  %-1,56
Büyükşehir’den Hizmet İçi Eğitim Semineri

Büyükşehir’den Hizmet İçi Eğitim Semineri

Sakarya Büyükşehir hizmet içi eğitimleri kapsamında şube müdürlerine ‘Resmi Yazışmalar ve Protokol Kuralları’ hakkında ayrıntılı bilgiler verildi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen hizmet içi eğitim seminerleri devam ediyor. Marmara Belediyeler Birliği ile ortaklaşa düzenlenen son programda şube müdürlerine yönelik olarak ‘Resmi Yazışmalar ve Protokol Kuralları’ eğitimi verildi. Büyükşehir Belediyesi Meclis […]

Booking.com

Sakarya Büyükşehir hizmet içi eğitimleri kapsamında şube müdürlerine ‘Resmi Yazışmalar ve Protokol Kuralları’ hakkında ayrıntılı bilgiler verildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen hizmet içi eğitim seminerleri devam ediyor. Marmara Belediyeler Birliği ile ortaklaşa düzenlenen son programda şube müdürlerine yönelik olarak ‘Resmi Yazışmalar ve Protokol Kuralları’ eğitimi verildi. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimde Prof. Dr. Niyazi Çiçek, resmi yazışmalar ve son bürokratik ayrıntıları şube müdürleri ile paylaştı.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
sakarya

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?