27 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Çanakkale’yi Unutmadık, Unutmayacağız

Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. yıldönümünde aziz şehitleri bir kez daha rahmet ve minnetle andıklarını belirten Başkan Toçoğlu, “Zaferin 100. yıldönümünde hep birlikte tekrardan ifade etmeliyiz; Çanakkale’yi unutmadık, unutmayacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. yıldönümü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çanakkale’de milletin varoluş mücadelesinin tekrardan yazıldığını hatırlatan Başkan Toçoğlu, “Zaferin 100. yıldönümünde hep birlikte tekrardan ifade etmeliyiz; Çanakkale’yi unutmadık, unutmayacağız. Vatanımıza, birlik ve beraberliğimize kararlı bir şekilde sahip çıkmaya devam edeceğiz. Çanakkale’deki birlik, kardeşlik ve dayanışma anlayışıyla şehirlerimizin ve ülkemizin geleceğini inşa etmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Şerefle Taşıyoruz

Başkan Zeki Toçoğlu açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Şehitlerimizin emanetini kalbimiz ve ruhumuza nakşettik. Bu emaneti nasıl büyük bir şerefle taşıyorsak, gelecek nesillere de aynı sorumlulukla emaneti teslim edeceğiz. Milletimizin var olma mücadelesinde Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.”

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

ATV ve UTV işletmeleri denetlendi

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetleri Yönetmeliği kapsamında oluşturulan heyet ile Kartepe’de faaliyet gösteren ATV...