“Canım Kardeşim” Kocaeli Fuarı’na geldi

Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi’nde her hafta olduğu gibi bu hafta da bir çocuk etkinliği vardı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Fuarı’nda her cumartesi günü çocukları çizgi film karakterleri ile buluşturuyor. Çocuklar ve ailelerin neşeli bir hafta sonu geçirdiği etkinlik, bu hafta TRT Çocuk kanalında yayınlanan “Canım Kardeşim” adlı çizgi dizi karakterleriyle devam etti.

MÜGE VE MİNE

TRT Çocuk kanalında yayınlanan ve çocukların büyük ilgisini çeken “Canım Kardeşim” adlı çizgi dizi karakterleri, Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi’nde çocuklarla buluştu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Canım Kardeşim Çocuk Etkinliğinde çocuklar, Müge ve Mine adlı iki kardeş ile kedileri Mıncır’ın maceralarını merakla izledi.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Mıncır’ı yanlarına alarak dünya yolculuğuna çıkan Mine ve Müge’nin çevre duyarlılığı, empati, farklılıklara saygı duyma gibi davranışlar konusunda çocuklara önemli mesajlar verdiği etkinlik çocuklar tarafından merakla ve zevkle izlendi. Çocukların sevdikleri kahramanları sahnede görebildiği, onlarla birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıktığı gösteri kıpır kıpır danslarıyla tüm çocuklara eğlenceli zaman geçirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.