Damla Bozkurt

Damla Bozkurt, Yazın İlk Molasını Gözyaşlarıyla Tamamladı

Blogger ve influencer Damla Bozkurt, Yolcu 360 iş birliği ile 2022 yazının ilk molası Cunda, Alaçatı, Urla tatilini tamamladı.

Konaklama mekanı olarak Güle Otel Cunda, Paradise Butik Otel Cunda, Suess Alaçatı, La Vista Alaçatı ve Urla 1867’yi tercih eden Damla Bozkurt, ayrılırken göz yaşlarını tutamadı.

Eşi ve oğlu ile birlikte Ege sahillerinde tatil yapan Damla Bozkurt, 8 gün boyunca konaklama ve lezzet mekanlarında çekimler yaparak takipçileri ile paylaştı. Kaldığı yerler hakkında @damlabozkurt_blogger instagram hesabında detaylı bilgiler veren Bozkurt, “Hayatın hızını yavaşlatıp mis gibi havayı içinize çekmek ve yaşadığınızı hissetmek istiyorsanız Ege biçilmiş kaftan. Kokusu, dokusu renkleri ve özellikle insanları muhteşem. Türkiye’nin her yeri çok özel, kendine has kültürü ile mükemmel. Ege de bu yerlerden biri. O kadar çok merak ettiler ki dinlenmeyi, eğlenmeyi, tatmak ve keşfetmek amacıyla Ege’yi tercih edecek takipçilerim için, onlardan önce gelerek önerilerimi sundum” ifadelerini kullandı.

“Tavsiye etmek büyük sorumluluk gerektiriyor ve ayrılıyor olmak üzücü”

Cunda, Alaçatı ve Urla tatilini tamamlayarak dönüş yapan Damla Bozkurt, gittiği her yerden ayrı keyifler aldığını belirterek, “Ailece gittiğimiz her yer, hayatımızın bir parçası haline gelip anılarımızda yaşamaya devam ediyor. Elbette gittiğimiz mekanlar, takipçilerimle paylaştığım ve bu nedenle büyük bir sorumluluk üstlendiğim için çok özel yerler. Güven, hijyen ve huzur sağlayan her yer, sayfamda yer alıyor. Ancak hepsinden önemlisi iletişim kurduğumuz insanlarla geliştirdiğimiz o güzel dostluklar. Kurduğumuz bu bağlar sayesinde yaşama dair bir sürü tecrübe paylaşımı yapabiliyor, bazen bir yemeğin tarifini alıyor, bazen o yerin tarihine ait bir efsaneyi dinliyor ve bazen de sizi eve götürecek en güzel yolun hangisini olduğuna dair tüyolar alıyoruz. Bu güzel insanlarla olan diyaloğumuz elbette bu kadarla kalmayacak, ama yine de ayrılıyor olmak üzücü, gözyaşlarımı tutamadım bu nedenle. Tanıdığım herkese varlıkları ve sundukları için çok teşekkür ediyorum; yaşamımıza renk oldular. Keşke bir süre daha kalabilsek. Kalamıyoruz, çünkü takipçilerim benimle yeni yerlere yelken açmak ister” şeklinde konuştu.

Yolcu, Yolcu 360’da gerek”

Tatil serüveni boyunca sadece kalınacak mekanları ve lezzet duraklarını tanıtmakla kalmayıp Yıldıztepe Şehitliği, Ağlayan Mağara, Aşıklar Şelalesi gibi önemli ve doğal güzellikleri olan durakları da paylaşan Bozkurt, Yolcu 360 iş birliği hakkında da açıklamada bulunarak, “Yolcu 360 iş birliği ile sekiz gün boyunca konforlu, sorunsuz bir yolculuk geçirdik. Her şeyden önemlisi gerek kalmasa bile 7/24 destek olacağını bilmenin verdiği güven oldu. Başında da söylemiş ve paylaşmıştım, müşteri değil, misafir değeri görmenin verdiği duygu çok başka. Yolcu 360 ailesine de teşekkür ediyorum, bizim için çok doğru bir tercih oldu” dedi.