Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Değişen Türkiye Kağıthane’de konuşuldu

Değişen Türkiye Kağıthane’de konuşuldu

Türk Gazeteci ve Yazar Avni Özgürel Hamidiye Gençlik Merkezinde ‘Değişim Yolunda Türkiye’ adlı bir söyleşi gerçekleştirdi. İSTANBUL – Kağıthane Türkiye’nin hedefleri doğrultusunda geleceğe emin adımlarla ilerlediğini belirten Özgürel; ” Türkiye, eski günlerine nazaran artık her alanda ve anlamda aydınlık geleceğe doğru önemli adımlar atmaktadır. İçte ve dışta bulunan tüm terör örgütlerine rağmen Türkiye bu yürüyüşü […]

Booking.com

Türk Gazeteci ve Yazar Avni Özgürel Hamidiye Gençlik Merkezinde ‘Değişim Yolunda Türkiye’ adlı bir söyleşi gerçekleştirdi.

İSTANBUL – Kağıthane

Türkiye’nin hedefleri doğrultusunda geleceğe emin adımlarla ilerlediğini belirten Özgürel; ” Türkiye, eski günlerine nazaran artık her alanda ve anlamda aydınlık geleceğe doğru önemli adımlar atmaktadır. İçte ve dışta bulunan tüm terör örgütlerine rağmen Türkiye bu yürüyüşü sonuna kadar götürecektir. ” dedi.

Türkiye’nin artık dışa bağımlı ve borçlu bir ülke olmaktan kurtulduğunu belirten Özgürel; ”Bugün baktığımızda özellikle savunma sanayiinde çok önemli yatırımlar yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor. Bunların yapımlarının yanı sıra dış ülkelere ihracı da son yıllarda gerçekleştirilmeye başlandı. Bu Türkiye’nin geleceği ve ekonomisi adına çok önemli bir adım. Bu üretim, bundan 30-40 sene sonra hangi noktalarda olabileceğimizi gösteren önemli bir bulgudur.” dedi.

Söyleşiyi Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç da vatandaşlarla birlikte takip etti. Programın sonunda Avni Özgürel’e bir çiçek ve Kağıthane’nin sembolü olan lale figürünü takdim eden Başkan Kılıç, Avni Özgürel’e de paylaşımlarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?