Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Derya Büro Ailesi İftarda Buluştu

Derya Büro Ailesi İftarda Buluştu

40 ülkeye ihracat yapan; kırtasiye sektörünün öncü firmalarından Derya Büro A.Ş.  çalışanları ve aileleri birlikte iftar programında bir araya geldi. Serdivan Qubbe Garden’da gerçekleşen iftara yaklaşık 1000 kişi katıldı. Ramazan etkinliklerine yer verilen iftarda çocuklar Hacivat Karagöz gösterisi; palyaço ve çizgi film karakterleri ile güzel vakit geçirirken, çalışan aileleri birbirleri ile tanışma ve sohbet etme […]

Booking.com

40 ülkeye ihracat yapan; kırtasiye sektörünün öncü firmalarından Derya Büro A.Ş.  çalışanları ve aileleri birlikte iftar programında bir araya geldi. Serdivan Qubbe Garden’da gerçekleşen iftara yaklaşık 1000 kişi katıldı.

Ramazan etkinliklerine yer verilen iftarda çocuklar Hacivat Karagöz gösterisi; palyaço ve çizgi film karakterleri ile güzel vakit geçirirken, çalışan aileleri birbirleri ile tanışma ve sohbet etme imkanı buldu.

Başarı Tesadüf Değildir.

İftara katılanlarla tek tek  ilgi ve alakadar olan fabrika müdürü Tekin Bututaki daha sonra yaptığı konuşmada ‘Bugün burada çalışan aileleri ile birlikte iftar yapmaktan, oluşan bu birliktelikten, bu ekibin bir parçası olmaktan onur duyuyoruz. Derya Büro A.Ş’nin başarısı tesadüf değildir. Başarı sorumluluklarını bilen sistematik olan bir ekiple elde edilir. Depremden önce küçük bir atölyede başlayan bu başarı serüveninde bugün 40 ülkeye ihracat yapıyorsak; PP hammaddesini işlemede Avrupa birincisiysek; Global dev markalarla çalışıyorsak bu iyi bir takımın eseridir. Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile birlikte Sakarya’da dolaylı olarak 4000 kişinin geçim kapısı olmaktan, Sakarya’ya ve Türkiye’ye katma değer katmaktan gurur duyuyoruz. Fabrikanın kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımız aynı şevk ve hızla devam edecektir’. Dedi.

10 Yılını dolduranlar %42

Şirket ile ilgili kısa bilgiler veren insan kaynakları müdürü İlhan Cancı;’ Bekirpaşa Kavşağı Erenler’de, 3 vardiya, kırtasiye üretimi yapan Derya Büro A.Ş.’de 250 çalışanımızın %42’si 10 yılını doldurmuştur. İşletmemizde çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın İLO Standartlarında devamlılığın sağlanması vazgeçilmezimizdir. İftar organizasyonu geleneksel hale getirilecek olup şirket dışı sosyal etkinlikleri arttırmayı planlıyoruz’. Diye belirtti.

 

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?