İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Doç. Dr. Yılmazer Doçentlik tebriklerini kabul ediyor

Ak Parti Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın YILMAZER’i Doçentlik unvanı kazanmasından dolayı makamında ziyaret ederek tebrik etti.

Doçentlik unvanını kazanan Başkan Yılmazer’i yönetim kurulu üyeleri ile birlikte tebrik eden İlçe Başkanı Nazmi Bostancı ziyarette yaptığı konuşmada; “İlçe Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte değerli Belediye Başkanımızı makamında ziyaret ederek girmiş olduğu sınavları kazanıp Doçentlik unvanını almasından dolayı tebrik ettik. İlçemizde yaptığı başarılı çalışmalar ile halkımızın takdirini toplayan Belediye Başkanımızın doçentliği kazanmasından dolayı ilçe teşkilatı olarak gurur duyduk. Bundan sonra Rabbim kendisine profesörlüğü de nasip eder İnşallah” dedi.
Kendisini ziyaret ederek pasta keserek tebrik eden İlçe Teşkilatı üyelerine teşekkür eden Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer; “İlçe Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hep birlikte daha nice başarılara İnşallah” dedi