İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Döver ‘ Ulu Önderi Saygı ve Minnetle Anıyoruz’

SASİAD Yönetim Kurulu Adına Başkan Onur DÖVER” Atatürk’ün vefatının 77’nci yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Döver’ in mesajı şöyle:
Bugün, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu , büyük asker ve devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 77’nci yıldönümünün derin hüznünü ve kederini yaşamaktayız.Ulu Önder, işgal olmuş vatan topraklarını kurtaran , topluma önderlik ederek bağımsızlık ve özgürlük tutkusunu harekete geçiren ve tarihe ismini altın harflerle kazıyan eşsiz liderdir.

İlke Ve Devrimleri Yolumuzu Aydınlatacaktır.
Atatürk’ün yolundan giden bizlere düşen görev; Atatürk’ün İlke ve İnkilaplarına, demokrasiye, tam bağımsızlığa, insan haklarına, barışa ve özgürlüğe olan inancını hayata geçirmek ve uygulamaktır. Biliyoruz ki onun ilke ve devrimleri yolumuzu aydınlatacaktır. Türk milleti olarak bizlere bıraktığı mirasa olan bağlılığımızı asla kaybetmeyeceğimizi , gelecek nesillerimizin de Cumhuriyetimizi ilelebet korumak için aynı azim ve kararlılıkla mücadele edeceğine inancım tamdır.

Eserlerini yaşatmak için çalışacağımızı açık yüreklilikle ifade ederek , vefatının yıl dönümünde Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını şükranla ve rahmetle anıyorum.