17.7 C
İstanbul

Dudaklarınız İçin Blistex

- REKLAM -

Dudak bakımı da tıpkı cilt bakımı kadar önem taşıyan bakımlardan biridir. Soğuk hava rüzgar ve kuru havadan etkilenen dudaklar çatlaklık ve kuruluktan dolayı hassaslaşır. Dudak bakımına Blistex Sensitive Lip Stich bakım kremi uygulayıp çatlaklıklara karşı dudaklarınızı nemlendirebilir bakımını yapabilirsiniz. 

Blistex Lip Infusions Pürüzsüz Dudaklar İçin Dudak Bakım Kremi 

Canlı ve pürüzsüz dudaklar için görünümü güzelleştiren ürün Blistex Lip İnfusions Evitamini içeriğine sahip yoğun bakım ürünüdür. Botanik yağlar ve formülünde bulunan seramid içeriği ile dudaklarınıza yumuşaklık ve nemlilik kazandırmaktadır. İçeriğindeki Hindistan cevizi yağının ve balmumu ile zenginleştirilmesi ile ürün dudaklarınızın nem dengesini koruyarak çatlamayı önler. Ürünün rüzgarlı ve soğuk havalarda dışarı çıkmadan uygulanması önem taşır.

Blistex Daily Lip Conditioner SPF15 – Dudak Bakım Kremi

Çevresel etkenlerden dolayı dudaklarda oluşan kuruluğa karşı önerilen Blistex daily lip conditioner bakım kremi dudaklarda oluşan kuruluğun giderilmesine yardımcı olur. Zengin içeriğe sahip olan ürün üzüm çekirdeği ve zeytin yağı sayesinde dudakta oluşan tahribatın giderilmesini sağlar. Nem ihtiyacını karşılayan kakao yağı ve Aleo vera yağı dudakların ihtiyacı olan nem dengesini korur ve çatlamayı önler. İhtiyaç duyulan zamanlarda gün içinde kullanımı uygun bir üründür.

Blistex Yumuşak İpeksi Bliss Flip İpek Özlü

Dudakların bakımında nemlendirici ve çatlamalara karşı etkili ürünler yüz bakımı içinde oldukça önemlidir. Makyajınızın tamamlanmasında dudakların güzelliği de önemlidir. İpeksi bir yumuşaklık kazandıran ürün ters çevrilerek bastırılıp uygulanır. İpek özü ile dudaklarınız parlak ve nemli yapısı ile bakımlı görünür.

 Blistex Dudak Bakım Seti

Kış aylarında dudaklarınızın da nemlenmeye ihtiyacı vardır. Dudak bakım ürünü Blistex bakım seti kış boyunca dudak bakımınız için gereken bakımı yapar. Dudakta kuruluk hissini gideren ürün güneşli havalarda da içeriğinde bulunan SDF 15 etkisi ile dudakların kurumasını ve çatlamasını önleyerek dudaklarınızın nemli kalmasına yardımcı olur. Dudak bakımı için Blistex ürünlerini  dağıtımcı firmalar aracılığı ile sipariş edip dudak bakımınızı yapabilir sağlıklı ve güzel dudaklara kavuşabilirsiniz. 

Detaylar için; https://www.recete.com/blistex/

- REKLAM -
- REKLAM -

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler