Eğlencede Engel Tanımadılar

Kocaeli Sanayi Odası Sosyal Sorumluluk Projesi olan Akmeşe yolu üzerindeki Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi’nde düzenlenen “Aile Günü” nde Bizimköy ailesi gönlünce eğlendi.

Kocaeli Sanayi Odası, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ,Toyota,Assan Hanil,Metraco,Anadolu Seyahat ve Çayırova Süt’ün sponsorluğunda “Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi” nde ilk kez düzenlenen “Aile Günü” ne KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve eşi Rüya hanım,Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcısı Feyzullah Okumuş ve eşi, KSO Genel Sekreteri Memet Barış Turabi, Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Müdürü Hüsnü Bayraktar,Engelliler Üretim Merkezi çalışanları ve aileleri katıldılar. Yaklaşık 500 dolayında katılımın sağlandığı Aile Gününde özellikle çocuklara ve gençlere yönelik şişme oyun alanları ile elektrikli ev aletlerinin ağırlıklı olduğu hediye çekilişi büyük ilgi topladı.

Gün boyu süren eğlenceler ve ikramlar tüm katılımcıların beğenisini kazanırken, Bizimköy personeli organizasyonu gerçekleştiren KSO Başkanı Zeytinoğlu ve Bizimköy Müdürü Hüsnü Bayraktar’a teşekkür ederek devamını istediler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.