Erdemliler Derneği’nde Hasan Karadayı güven tazeledi

Erdemliler Derneği 8. Olağan Genel kurulunu dernek merkezinde yapılan programla gerçekleştirdi.  İkramla başlayan proğram 8. Olağan kongrenin gerçekleştirilmesi ile devam etti.

DÜZCE – Cemalettin ARSLAN hoca efendinin Kur-an’ı kerim tilaveti ile başlayan kongre Divan başkanlığına Mustafa BOZDEMİR seçildi. Divan heyetinin nezaretinde gerçekleşen kongrede  Hasan KARADAYI  güven tazeledi. 

Yönetim kurulu ve denetleme kurullarında nöbet değişimleri gerçekleşti ve kurullara yeni üyeler seçildi. Geçmiş dönem hesap ve faliyet raporlarının okunması ve ibrasından sonra yeni dönem hedefleri belirlendi. Vakıf kurma yolunda çalışmalara başlanması kararı alınan kongrede   vakıf komisyonu kurulmasına da karar verildi.

Dilek ve temennilerde bir konuşma yapan Düzce müsiad şube başkanı Vefa PEHLİVAN kuruluşundan beri üyesi olduğu Erdemliler Derneğinin etkin ve insan odaklı faliyetlerini takdirle karşıladıklarını  diğer STK´lara örnek olacak çalışmalar olduğunu ifade etti ve yeni yönetime başarılar diledi. Söz alan bazı üyeler de düşüncelerini ve fikirlerini paylaştılar.