Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7071
  % 0,12
 • EURO
  6,3188
  % 0,04
 • ALTIN
  275,7504
  % 0,21
 • BIST
  101.447
  % -1,11
Eyüpsultan’da kültür sanat sezonu kapandı

Eyüpsultan’da kültür sanat sezonu kapandı

EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI DENİZ KÖKEN, ”KÜLTÜR ALANLARIMIZIN BİRAZ DAHA FARKLI ORTAMLARA, FARKLI KESİMLERE HİTAP EDİLEBİLİR DURUMDA OLMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ. HEM ÇOCUKLARA GENCİNE, YAŞLISINA, ENGELLİSİNE HİTAP EDEBİLECEK ÖZEL SANAT KURSLARINI BURADA YAYMAMIZ LAZIM. KÜLTÜR VE TURİZMİN BU ŞEKİLDE İÇ İÇE KALİTELİ TURİZMİN VE KALİTELİ KÜLTÜRÜN BU ŞEHİRDE ÖNE ÇIKARMAMIZ LAZIM. KÜLTÜR VE TURİZM MESELESİ BİZİM KALKINMA MODELİMİZDİR ASLINDA. VE BİR DE TARIM EYÜPSULTAN’DA KÜLTÜR TURİZME TARIMI EN İYİ ŞEKİLDE NASIL KULLANABİLİRİZ VE HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNABİLİRİZ. HEM KALKINMAMIZA HEM DE İSTİHDAMIMIZA KATKI KOYABİLECEK HALE NASIL GELECEĞİZ ONA BAKACAĞIZ” DİYE KONUŞTU.

Booking.com

Eyüpsultan’da Kültür Sanat Sezonu Kapanış Programı renkli görüntülerle gerçekleştirildi.

Eyüpsultan Belediyesi tarafından farklı alanlarda yapılan kültür sanat etkinlikleri, Eyüpsultan Kültür ve Sanat Merkezi’nde (EKSM) düzenlenen kapanış programıyla sona erdi. Eyüpsultan Belediyesi Kültür Sanat Sezonu Kapanış Programı’na Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, öğrenciler ve birçok davetli katıldı. Program Eyüpsultan’da gerçekleşen kültür ve sanat etkinliklerinin gösterildiği tanıtım filmiyle başladı. Ardından, Tiyatro Okulu öğrencileri sertifikalarını aldı. Sertifika sonrası Başkan Deniz Köken ve salondakiler beraber selfie çekti. Ayrıca Hasan Nail Canat Sanat Akademisi’nde gitar, keman, piyano eğitimi alan öğrencileri davetlilere verdikleri konser ile keyifli dakikalar yaşattı.

“Kültür ve turizm meselesi bizim kalkınma modelimizdir”

Etkinliğin amacının Eyüpsultan’ı kültür şehri yapmak olduğunu aktaran Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, ”Kültür alanlarımızın biraz daha farklı ortamlara, farklı kesimlere hitap edilebilir durumda olması için elimizden geleni yapacağız. Hem çocuklara gencine, yaşlısına, engellisine hitap edebilecek özel sanat kurslarını burada yaymamız lazım. Kültür ve turizmin bu şekilde iç içe kaliteli turizmin ve kaliteli kültürün bu şehirde öne çıkarmamız lazım. Kültür ve turizm meselesi bizim kalkınma modelimizdir aslında. Ve bir de tarım Eyüpsultan’da kültür turizme tarımı en iyi şekilde nasıl kullanabiliriz ve halkımızın hizmetine sunabiliriz. Hem kalkınmamıza hem de istihdamımıza katkı koyabilecek hale nasıl geleceğiz ona bakacağız” diye konuştu.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?