İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fevzi Kılıç, Akyazı Gençliğiyle Sabah Namazında Buluştu

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Gençlik Kolları tarafından tüm ilçelerde başlatılan “Sabah Namazı Buluşmaları” kapsamında Akyazı Gazi Süleymanpaşa Camii’nde gerçekleştirilen “Sabah Namazı Buluşmasına” katıldı.

SAKARYA – Akyazı

Sabah Namazı Buluşmasına AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Yeni Dünya Vafkı İl Temsilcisi Osman Aydın, TÜGVA Akyazı İlçe Temsilcisi Atahan Ahmet Tekir ve Yönetimi ile birlikte Akyazı Gençliği katıldı.

Fetih Sûresi ve Dua

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından terör örgütlerine karşı yurdumuzun birçok noktasında ve sınır ötesinde, Afrin’de kahramanca bir mücadele sürdüren Mehmetçiklerimiz için Fetih Sûresi okunurken, Ülkemiz ve Milletimiz için dua edildi

Çay-Simit Eşliğinde Sohbet

Cami çıkışında gençlerle çay-simit eşliğinde sohbet eden İl Başkanı Kılıç: “Gençlerimiz aktif, dinamik bir şekilde her alanda kendilerini geliştiriyor. Ülkemizin meseleleri ve nerede olursa olsun tüm mazlumların dertleriyle dertleniyor, çalışmalar gerçekleştiriyor. Sorumluluk bilinciyle hareket eden bu gençler, ülkemize de milletimize de umut saçıyor, daha güzel yarınlarımızın teminatı oluyor. Bugün burada hep birlikte Kahraman Mehmetçiklerimiz için Fetih Sûresi okuduk, dualar ettik. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın da devamlı vurguladığı bu ruh, bu birlik ve beraberlikle birlikte milletimiz mazluma umut olmaya devam edecek.” Dedi.

Teşekkür

Sakarya’nın tüm ilçelerinde gerçekleştirilen Sabah Namazı Buluşmaları için gençlere davetini tekrar vurgulayan AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir: “AK Gençlik olarak gençlerimizin zihni olarak sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda kendilerini geliştirebilecekleri, zararlı alışkanlıklardan korunacakları her alanda faaliyetler yapmaya gayret ediyoruz. Bugün burada bizlerle beraber olan İl Başkanımız Fevzi Kılıç, İlçe Başkanımız Feyzi Bora, Belediye Başkanımız Hasan Akcan’a STK Temsilcilerimize ve Akyazı Gençliği’ne teşekkür ediyorum” dedi.