İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Güçlü Fikirler KANSERDER’de buluştu

Sakarya’da önemli kuruluşların yöneticileri ve üyelerinin katılımı ile KANSERDER Yönetim Kurulunun ev sahipliğinde dernek hizmet binasında kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
KANSERDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihal AKAR, Yönetim Kurulu Üyesi Serdivan İlçe Sağlık Müdürü Uzm.Dr.Sevda GÜRSEL, Opr.Dr.Ersin GÜRSEL, İşadamı İbrahim KIRMACI, İşadamı Ömer GÖKDEMİR’in ev sahipliğinde yapılan programa Göktaş Pastaneleri Müdürü Akif ŞAHİNER, Afacan Çocuk Kreşleri İşletmecisi ve Müdürü Ebru Ceylaner KIRTAŞ, Eğitim-Bir-Sen Erenler İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Fatma KILIÇ, Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu Üyesi Milli Eğitim Arge İl Temsilcisi Sema SAĞLIK,Rıhtım Pastanesi İşletme Sahibi Ümran MÜLAYİM katıldı.

BİLGİLENDİRME YAPTI
Güzel bir ortamda gerçekleşen toplantıda KANSERDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihal AKAR, Yönetim Kurulu üyesi Serdivan İlçe Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Sevda GÜRSEL dernek çalışmaları hakkında,kanser hastası ve ailelerinin sosyal sıkıntıları ile ilgili bilgilendirme yaptılar.

İFTAR ÖNERİSİ
Misafirler ilk öneri olarak ramazan ayı içinde KANSERDER’e destek amaçlı geniş katılımlı iftar programının hayata geçirilmesi için gereken çalışmalarda bulunacaklarını belirttiler.
GÖNÜLLÜLER KANSERDER’DE BULUŞUYOR adlı toplantılarını her ayın belirli gününde düzenli olarak yapılmasına karar verdiler.

(Haber – Fotoğraf: Hülya Sürücü)