Hatice Tosun görevi Ebru Onuker’e bıraktı

   

Bursa’da Lions 118-K Yönetim Çevresi’nin köklü kulüplerinden Kükürtlü Lions Kulübünde üye alım ve devir teslim töreni yapıldı. Törende Özleyiş Ardalı ve Ahu Alnıpak Lions Ailesine katılan çiçeği burnunda üyeler olurken, 2020-2021 Hizmet Dönemi Başkanı Hatice Tosun, görevi 2021-2022 Hizmet Dönemi Başkanı Ebru Onuker’e bıraktı.

Podyum Davet’te gerçekleşen törene Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyonu üst düzey yöneticilerin yanı sıra, Lions 118-K Yönetim Çevresi’ne bağlı kulüplerin başkanları ve üyeleri ile Kükürtlü Lions Kulübü üye ve eşleri katıldı.

Ln. Danyal Kubin’in yönetiminde gerçekleşen törende ilk olarak üye alım töreni gerçekleşti. Pandemi nedeni ile 2019-2020 dönemi Berfu Mergen başkanlığında Lion olan Özleyiş Ardalı ve Ahu Alnıpak için düzenlenen törenle rozetleri takıldı ve mumları yakıldı.

Lions felsefesini yaşatmak için özveriyle çalışacaklarını ifade eden yeni üyelerin kabulü ve yemini ardından görev devir törenine geçildi.

“KALICI PROJELERE İMZA ATMAK İSTİYORUZ”

2021-2022 Hizmet Dönemi Başkanı Ebru Onuker’e görevi 2020-2021 Başkanı Hatice Tosun’a vekaleten 2019-2020 Başkanı Berfu Mergen teslim etti.

Danyal Kubin, Berfu Mergen ve Ebru Onuker’in hizmet meşalesini yakmasıyla devam eden tören sonrası yaptığı konuşmada yeni dönemde karşılıksız hizmet sloganıyla yol alacaklarını söyleyen Ebru Onuker’de Kükürtlü Lions olarak bu dönemde el ele vererek kalıcı hizmet projelerine imza atacaklarına inandığını ifade etti.

Onuker, “Kükürtlü Lions Yeni Hizmet Dönemi Başkanı olarak görevimin ve sorumluluklarımın bilincindeyim, sizlerinde desteğiyle daha güzel, daha başarılı, daha enerjik günler geçireceğimize eminim. Türk toplumunun çağdaş değerline sahip çıkarak önce insan diyen bizler, çalışmalarımızı yaşama bir şeyler vermenin sorumluluğuyla, Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkarak, karşılıksız hizmet anlayışı ile insanımıza çağdaşça yaşamanın vazgeçilmez unsurlarını sunma görevini yerine getirmeye çalışacağız.” dedi.

Toplantı yönetmeni Danyal Kubin ise Lions 118-K Yönetim Çevresine bağlı köklü kulüplerden olan Kükürtlü Lions’un yeni yönetim kuruluna hizmet döneminde başarılar diledi. Gece müzik ve eğlence eşliğinde son buldu.

2021-2022 HD Yönetim Kurulu Başkan – Ebru Onuker
Başkan 1. Yardımcısı – Emire Cantürk Eren
Başkan 2. Yardımcısı – Mine Özeren
Sekreter- Nuray Özel
Sayman – Sibel Kızılbulut
LCIF Koordinatörü – Hatice Tosun
Üyelik Komitesi Başkanı – Hülya Korgavuş
Hizmet Komitesi Başkanı – Berfu Mergen
Halkla İlişkiler Komitesi Başkanı – Özleyiş Ardalı
Toplantı Yönetmeni – Ahu Alnıpak
Kulüp Amiri – Melek Başaran Ergen