Hendek Uludere, kır düğünlerine ev sahipliği yapacak

Piknik alanları, kafeterya, düğün salonu, restoran, park ve spor alanları, gibi sosyal donatı merkezlerinin yer alacağı, 10 bin metre kare arazi üzerinde inşa edilecek Uludere Park Tesisleri çalışması hızla devam ediyor. Tesis içerisinde yer alan düğün salonunun da eylül ayına yetiştirilmesi planlanıyor.

Hendek’te kır düğünü yapılacak yeni bir alanın oluşturulması için Hendek Belediyesi, Uludere Park Tesisleri içerisinde, kır düğünü yapılacak düğün salonu inşaatına başladı. Düğün salonunun çatı panel kaplaması tamamlanıp, duvarları örülmeye başlandı. Ayrıca kır düğünü yapılacak alanın çevresinde de peyzaj çalışması yapıldı. Ekiplerin hummalı bir şekilde çalıştığı Uludere Park Tesisleri’nin eylül ayına yetiştirilmesi planlanıyor.

Hedef, eylül ayı

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Uludere Park Sosyal Tesisleri’nin modern ve çok amaçlı bir proje olduğunu belirterek, “ Uludere çevresinde çalışmalarımız hızla devam ediyor. Mesire Alanımıza giden güzergahta dere ıslah çalışmamız başladı. Uludere Park Projemizde, düğün salonumuz ve kır düğünü yapılacak olan alandaki çalışmalarımıza hız verdik. İnşallah projemizi eylül ayı içerisinde tamamlayarak, halkımızın hizmetine sunacağız ” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.