İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Her şey Çocuklarımız İçin’

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan Yunus Emre İlköğretim Okulu’nda düzenlenen 23 Nisan etkinliğine ve kermese katıldı.

Etkinlikte Başkan Alemdar’ın yanı sıra; AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, okul aile birliği üyeleri, veliler ve öğrenciler de hazır bulundu.

Programda kısa bir konuşma yapan Başkan Alemdar, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için elimizden gelenin en iyisini yapmanın gayreti içerisindeyiz. Şu anda birer tomurcuk olan ve çok renkli çiçekler olarak yarın karşımıza çıkacak çocuklarımızın her koşulda ve her platformda yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle bir kez daha 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’dan sonra AK Parti Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru da söz alarak, akrabalarının bir kısmının halen Yazlık’ta oturduğunu ve kendisinin de burada yuva kurarak eşini 99 Marmara Depreminde yine burada kaybettiğini söyledi.

Doğru, ” Cumhuriyetimizin 100. yılına damga vuracak bu çocuklarımızla ve Yazlıklı hemşerilerimle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. İnşallah 2023 Türkiye’sini de yine hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Program sonunda okul yönetimi Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a ve AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik’e plaket verirken, Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru’ya da çiçek takdim etti.

Etkinlik sonunda protokol üyeleri okul bahçesinde kurulan kermesi dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti.

 

Untitled-1