İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Huzur Sofraları Ormanpark’ta Kurulacak

Ormanpark Ramazan’a hazır. İşletme Müdürü Engin Berk, “Hemşerilerimiz bu Ramazan ayında da Ormanpark’ın hizmet kalitesiyle huzur ve bereket sofralarında buluşacak. Tüm vatandaşlarımızı Ormanpark’a bekliyoruz ” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELPAŞ A.Ş tarafından işletilen Ormanpark’ta Ramazan Ayı hazırlıkları tamamlandı. Sakaryalıları Ormanpark’ta kurulacak bereket sofralarına davet eden İşletme Müdürü Engin Berk, “Hemşerilerimiz bu Ramazan ayında da Ormanpark’ın hizmet kalitesiyle huzur ve bereket sofralarında buluşacak. İftardan sahura kadar hizmet verecek işletmemizde misafirlerimiz tasavvuf müziği eşliğinde iftar yapmanın ayrıcalığını yaşayacak. Tüm vatandaşlarımızı Ormanpark’a bekliyoruz” diye konuştu.

Ramazan’da Ormanpark’tayız
Berk açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı; “Ramazan Ayı süresince zengin menümüzü uygun fiyatlarımızla misafirlerimizin beğenisine sunacağız. Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi almak isteyen misafirlerimiz 291 08 78 (dahili: 14) nolu telefonunu arayabilirler. Bu vesileyle mübarek Ramazan Ayı’nın birliğimiz, dirliğimiz, huzur ve selametine vesile olmasını temenni ediyor, hemşerilerimizin Ramazan’ını tebrik ediyoruz.”