Huzurlu ve lezzetli vakitlerin adresi Ormanpark

   

Sakarya Büyükşehir Büyükşehir Belediyesi’nin içini ve çevresini sil baştan yenilenip düzenlediği Ormanpark, hizmet kalitesi ve eşsiz görünümüyle kapılarını yeniden açtı.   

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin 2006 yılında “Türkiye’nin ilk ahşap yükseltmeli mekanı” olarak hayata geçirdiği Ormanpark’ta yapılan düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Büyükşehir tarafından, giriş noktasına Bahçem Satış Noktası ve Süt Evi’nin kurulduğu mekan , yepyeni bir yüze kavuştu. Yapılan çalışma kapsamında, tesis içinde bulunan süs havuzunun rehabilite işlemleri bitti.

Yeni yüzüyle çok beğenildi

Parktaki kapalı alanların tamamı yenilendi, ahşap işlemeler ise baştan sona düzenlendi. Oturma bölümleri genişletilen Ormanpark’ın içine çocuk oyun grupları yerleştirildi. Ayrıca park içinde peyzaj çalışmaları yapıldı, yeşil alanlara bölgeye görsellik katan aksesuarlar eklendi.

Mekan içinde bulunan WC ve mescit bölümleri de tamamen düzenlendi. Dışarıdan bakıldığında çok farklı ve güzel bir görünüme kavuşan mekan, yeni yüzüyle hizmet vermeye başladı. Sakarya’da sembolleşmiş bir mekan olan Ormanpark’ın son hali, vatandaşlar tarafından çok beğenildi. Tesis, henüz hizmetin başladığı ilk günlerde binlerce Sakaryalıyı ağırladı.

“Huzurlu ve lezzetli vakitlerin adresi Ormanpark”

Büyükşehir BELPAŞ’tan yapılan açıklamada, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak, şehrimizin en gözde mekanlarından biri olan Ormanpark’ta yaptığımız çalışmaları tamamladık. Vatandaşlarımızın en çok tercih ettiği Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip olan parkımız yeni bir kimliğe kavuştu. Dünya mutfaklarının seçilmiş lezzetlerinin yer aldığı, farklı damak tatlarına hitap eden zengin bir menüye sahip olan mekan baştan sona yenilendi. Peyzajı, çevre düzenlemesi ve hizmet kalitesiyle tesisimiz vatandaşımıza en iyi hizmeti sunabilmek için hazırlanmıştır. Tüm Sakarya’yı huzurlu ve lezzetli vakitlerin adresi  Ormanpark’a bekliyoruz.” denildi.