• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
İzmit Belediyesi’nden Beyliküdüzü Belediyesi’nde inceleme

İzmit Belediyesi’nden Beyliküdüzü Belediyesi’nde inceleme

İZMİT BELEDİYESİ EKİPLERİ, BAŞTA SOSYAL YARDIMLAR OLMAK ÜZERE ÇEŞİTLİ KONULARDA BİLGİ ALMAK VE KARŞILIKLI FİKİR ALIŞVERİŞLERİNDE BULUNULMASI AMACIYLA İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ’NE ZİYARET ETTİLER.

Booking.com

İzmit Belediyesi ekipleri, başta sosyal yardımlar olmak üzere çeşitli konularda bilgi almak ve karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunulması amacıyla İstanbul Beylikdüzü Belediyesi’ne ziyaret ettiler.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet tarafından Beylikdüzü’ne gönderilen Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri ilk önce Beylikdüzü Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Muazzez Akbaba’yı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi alındı. İzmit Belediyesi ekibi daha sonra Dost Eller Mağazası ve Gıda Bankası birimlerini ziyaret ederek yetkililerden çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı. Ziyaretin sosyal sorunların önüne geçebilmek ve İzmit’te yaşayan engelli, yaşlı, ihtiyaç sahibi dezavantajlı bireylere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla fikir alışverişinde bulunulmak amacıyla gerçekleştirildiği kaydedildi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com