İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kadınlar Plajı bayram süresince 2 bini aşkın kişiyi konuk etti

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından kadınlara özel olarak inşa edilen Kocaali Sosyal Tesislerinde yaz sezonu açıldı. Kurban Bayramı süresince toplam iki bin yüz kişiyi misafir eden sosyal tesisler yeni sezonda yine Sakarya’dan ve çevre illerden gelenlerin ilgi odağı olacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından kadınlara özel olarak inşa edilen Kocaali Sosyal Tesislerinde yaz sezonu açıldı. 22 Haziran Perşembe günü itibariyle sezonun ilk misafirlerini ağırlayan Sosyal tesisler Kurban Bayramı süresince toplam iki bin yüz kişiyi misafir etti. Büyük bir özveri ve titizlikle girilen yeni sezonda sosyal tesisler yine Sakarya’dan ve çevre illerden gelenlerin ilgi odağı olacak.

Haftanın 6 günü açık

Bölgede ilk olma özelliğine sahip Kocaali Sosyal Tesisleri 20 bin metrekare alan üzerinde içerisinde bulundurduğu yüzme havuzu, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, yeşillik alanları ve kafeteryasıyla yeni sezonda kadınların uğrak adresi olacak. Bayram boyunca iki bini aşkın misafir konuk eden tesis Eylül ayının son haftasına kadar hizmete devam edecek. Her hafta pazartesi günleri kapalı olan tesis haftanın 6 günü Sakarya’dan ve çevre illerden gelen hanımlara ev sahipliği yapıyor. Kadınlara özel inşa edilen sosyal tesislere ilişkin ayrıntılı bilgiye 05494549465 numaralı telefondan ulaşılabilir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın