Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
‘Kapak Olsun’ kampanyası tüm hızıyla devam ediyor

‘Kapak Olsun’ kampanyası tüm hızıyla devam ediyor

SEDAŞ sürdürülebilirliği desteklemek için öncelikle çalışanlarıyla başlattığı çevre duyarlılığı ve engellilere destek olacak kampanya çalışmasında başarılı bir sürece imza atıyor. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile işbirliği yaparak “Kapak Olsun” sloganıyla SEDAŞ Gönüllüleri tarafından başlatılan plastik kapak toplama kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. SEDAŞ’ın engelli bireyler için engelleri aşmak, çevre bilinci ve duyarlılığı yaratarak plastik kapakların […]

Booking.com
SEDAŞ sürdürülebilirliği desteklemek için öncelikle çalışanlarıyla başlattığı çevre duyarlılığı ve engellilere destek olacak kampanya çalışmasında başarılı bir sürece imza atıyor.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile işbirliği yaparak “Kapak Olsun” sloganıyla SEDAŞ Gönüllüleri tarafından başlatılan plastik kapak toplama kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. SEDAŞ’ın engelli bireyler için engelleri aşmak, çevre bilinci ve duyarlılığı yaratarak plastik kapakların geri dönüşümü ile topluma ve çevreye fayda sağlamak amaçlı hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesine toplumun tüm kesimlerinden destek yağıyor. “SEDAŞ Gönüllüleri”nin çabaları ve katkıları ile başlatılan kampanya, SEDAŞ paydaşlarının da desteği ile giderek büyüyor.

Sakarya 1.Motorlu Piyade Tugay Komutanlığından Tam Destek

SEDAŞ’ın projesi medya ve basın organlarında da yer aldıktan sonra SEDAŞ’a telefonlarla,  tebrik ve teşekkür mesajları ileten, topladıkları kapakları gönderen ve bizzat kapakları getirip teslim ederek, proje kampanyasına destek verenler de oluyor. Bunlardan biri de Sakarya 1.Motorlu Piyade Tugay Komutanlığında görev yapan teknik personel Ali Tongur. Tugay komutanlığında ve evlerinde biriktirdikleri kapakları nereye teslim edecekleri konusunda belirsizlik yaşayan ve SEDAŞ’ın sosyal sorumluluk kampanyasından bilgi sahibi olan Ali Tongur, SEDAŞ’ı arayarak SEDAŞ Gönüllülerine topladıkları kapakları “hep destek tam destek” diyerek teslim etti.

Engelli Simitçi Muhammet Aydın’dan Kampanyaya Katılım ve Teşekkür

Sakarya İlinde geçimini simit satarak sağlayan evli ve 3 çocuk babası Muhammet Aydın‘da SEDAŞ’ın sosyal sorumluluk projesini hayata geçirenlere teşekkür ederek, ailece topladıkları kapakları teslim etti. Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yürüme sıkıntısı çeken, koltuk değneği ile yürüyen engelli  Muhammet Aydın, “Engellilere karşı duyarlı davranarak toplumsal birlikteliğe dikkat çeken SEDAŞ Gönüllülerinin bu davranışını taktir ediyorum ve iyiliği büyüten bu türde çalışmalara herkesin destek olmasını istiyorum.” dedi.

Darıca Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu da “Bir Kapak’ta Bizden Olsun” Dedi

SEDAŞ’ın sosyal sorumluluk projesi olan plastik kapak toplama kampanyasına Darıca Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu yönetimi ve öğrencileri de “Bir Kapak’ta Bizden Olsun” sloganıyla katıldı. SEDAŞ Gebze İdari İşler Bölge Sorumlusu Şükrü Ar’a topladıkları kapakları teslim eden okul yönetimi ve öğrenciler, “Topladığımız bu kapakların güvenilir bir kurum tarafından alınması ve amacına ulaşmasını istedik. Hep birlikte bir engelli vatandaşımıza SEDAŞ’ın bu projesi sayesinde destek olmayı hedefledik. SEDAŞ yöneticileri ve gönüllülerini, örnek alınacak böyle bir projeyi başlatmaları nedeniyle tebrik ediyoruz” dediler.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com