İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Klasik Müzikseverler İçin ViolAria Şovu

Şişli Belediyesi’nin düzenlediği “Salı Resitalleri”nin Mart ayı programında, VioalAria klasik müzikseverleri unutulmaz bir müzik yolculuğuna çıkarmaya hazırlanıyor. Grup, Türkçe, Almanca, İngilizce, Rusça, Fransızca ve İtalyanca şarkılardan oluşan zengin bir seçki sunacak.

Klasik müzik yazarı ve programcısı Serhan Bali’nin sanat yönetmenliğinde her ayın iki Salı akşamı gerçekleştirilen Salı Resitalleri, Şişli Belediyesi Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde düzenleniyor. Ülkemizin seçkin müzisyenleri yerli ve yabancı bestecilerin klasik müzik eserlerinin yanı sıra, farklı müzik türlerinde bu topraklarda yüzyıllar boyu üretilen zengin birikimi de sahneye taşıyor.

28 Mart Salı günü saat 20.30’da gerçekleştirilecek olan Salı Resitalleri’nin bu haftaki konuğu ViolAria Grubu olacak. Tenor Laçin Modiri, viyola sanatçısı Beste Tıknaz Modiri ve piyanist Şevki Karayel’den oluşan grup, klasik müzikseverleri zengin bir programla karşılayacak. ViolAria Grubu, Richard Strauss, Busch, Massenet, Bridge, Rahmaninov ve Uhl gibi repertuvarın az ve iyi bilinen bestecilerine ait duygu yüklü şarkılardan oluşan renkli bir program sunacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın