Kobaşlar’dan muhteşem düğün

Kuveyt Türk Katılım Bankası İstanbul Özel Bankacılık Şube Müdürü Tarık Kobaş ile İstanbul Beykoz Çavuşbaşı Ahmet Akçan ilköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni Şeyma Özdemirkan; Kocaali Selahiye Köyü’ndeki evlerinde düzenledikleri dillere destan muhteşem Abhaz düğünüyle evlendi.

AK Parti Sakarya kurucular kurulu üyesi ve Atatürk Lisesi Emekli Din Öğretmeni Aydın Kobaş (Bganba) ve Süheyla Kobaş çifti, Kuveyt Türk Katılım Bankası İstanbul Özel Bankacılık Şube Müdürü olan oğlu Tarık Kobaş’ı Kocaali Selahiye Köyü’ndeki evlerinde düzenledikleri dillere destan muhteşem Abhaz düğünüyle evlendirdi. İstanbul Beykoz Çavuşbaşı Ahmet Akçan ilköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni Şeyma Özdemirkan ile hayatını birleştiren Tarık Kobaş’ı bu muhteşem cemiyetinde yakın akraba, dost, komşu ve mesai arkadaşları yalnız bırakmazken, katılan davetliler arasında Sakarya protokolü de yer aldı. Türk ve Abhaz bayrağı ile süslenmiş evlerinin önüne davetliler arasına Abhaz oyunuyla giren Şeyma Özdemirkan ile Tarık Kobaş çifti, davetliler ile birlikte yöresel dansları sergiledi. Gün boyunca Abhaz ve Kafkas oyunlarını sergilendiği cemiyet gece geç saatlere kadar sürdü.

Seçkin konuklar
Cemiyete; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, TBMM İnsan Hakları Komisyonu eski Başkanı ve Sakarya eski Milletvekili Ayhan sefer Üstün, Sakarya eski Milletvekili Hasan Ali Çelik, AK Parti Sakarya il Başkanı Fevzi Kılıç, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Sakarya Abhaz Derneği Başkanı Oral Kobaş, Sakarya Yenikent Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Arslan, Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral, Özel Bankacılık Grup Müdürü Ahmet Kudsi Arslan, Avrupa Bölge Müdürü Mustafa Er, Özel Bankacılık Birim Müdürü Betül Uzun ve eşi Verisun Teknoloji Kurucu Ortağı Sadullah Uzun, Kuveyt Türk İmes Şube Müdürü Sertaç Alagöz ve çiftin mesai arkadaşları katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.