Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7407
  % 0,95
 • EURO
  6,3598
  % 1,04
 • ALTIN
  277,9037
  % 2,12
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Kocaeli KHB İletişim Asistanları her geçen gün güçleniyor

Kocaeli KHB İletişim Asistanları her geçen gün güçleniyor

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği iletişim Asistanları her geçen gün güçleniyor. Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliği ile düzenlenen eğitimle; Kocaeli Sağlık Tesislerinde basın iletişim alanında hizmet veren İletişim asistanlarına 6 Ocak Çarşamba günü, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tam gün süren, haber oluşturma, bilgi notu hazırlama ve video […]

Booking.com

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği iletişim Asistanları her geçen gün güçleniyor.

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliği ile düzenlenen eğitimle; Kocaeli Sağlık Tesislerinde basın iletişim alanında hizmet veren İletişim asistanlarına 6 Ocak Çarşamba günü, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tam gün süren, haber oluşturma, bilgi notu hazırlama ve video çekimi konularında eğitim verildi.

Arş. Gör. Şefika Yurdakul tarafından haber oluşturma konusunda verilen eğitimde; Kocaeli Sağlık Tesislerinde haber ve bilgilendirme gerektiren iş ve işlemlerde oluşması gereken bakış açısı ve haber metninde olması gereken hususlar anlatıldı.

Yard. Doç. Mert Gürer’in, stüdyo ve montaj odasında uygulamalı olarak verdiği eğitimde; kamera kullanım teknikleri ve montajlama, video çekimleri ve fotoğraflama konusunda detaylı bilgiler öğrenildi. Eğitim Programının sonunda Arş. Gör. Zeynep Benan Dondurucu tarafından ise Bilgi Notu hazırlama konusunda etkili bir sunum yapıldı.

Kocaeli Sağlık Tesislerinde iletişim araçlarını kullanarak, video oluşturma, sosyal medyada ve web sayfamızda haber yapma, haber servis etme ile ilgili işlemleri aktif olarak kullanan iletişim asistanları için oldukça verimli geçen eğitim, istek ve temenniler ile sonlandı.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?