12.6 C
İstanbul

Kocaelili sağlıkçılar bu gecede buluşacak

- REKLAM -

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği işbirliğinde 10 Mayıs Salı 2016 tarihinde sağlık çalışanları için gece düzenlenecek.

Kocaeli Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği’nden yapılan açıklamada ‘Her Yıl 5 Mayıs Dünya Ebeler Günü, 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü olarak ülkemizde ve dünyada kutlanmaktadır. Bu değerli meslek mensuplarının günlerini hatırlamak ve birlikte olmak amacıyla Genel Sekreterliğimiz bünyesinde çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği işbirliğinde 10 Mayıs Salı akşamı ilimizin tüm hastanelerinde görevli sağlık çalışanlarının katılım sağladığı akşam yemeğine çoğunluğu Ebe-Hemşirelerden oluşan 600 kişi ve Halk Sağlığı Müdürlüğünden katılım sağlayacak 100 sağlık çalışanı davet edilmiştir.

Programda ilimizde mesleğinde 35 Yıl ve üzeri hizmet veren 9 Ebe ve Hemşireye teşekkür takdimi ve yılın annesi olarak 7 sağlık çalışanına belge verilecektir. Canlı müzik eşliğinde yapılacak yemekte sağlık çalışanlarının özverili çalışmalarını sergileyen slayt ve video gösterisi yapılacaktır.

Bu vesile ile düzenlediğimiz Antikkapı Yemek Programına sizleri de aramızda görmek bizleri mutlu edecektir’ denildi.

Tarih : 10.05.2016
Saat : 19.00
Yer : Antikkapı Restaurant- Kocaeli

- REKLAM -
- REKLAM -spot_img

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler