İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kocaeli’nde İhtiyaç sahipleri için Ramazan ayı yardım seferberliği

Kocaeli Yetimi Yoksulu Gözetenler Derneği Koronavirüs salgını nedeni ile yardıma en çok ihtiyaç duyulan zamanda ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 

Pandemi sürecinde Ramazan ayının gelmesiyle ülke olarak yardımlaşma duygularının yükseldiği bütün sivil toplum kuruluşlarının belediyelerin siyasi partilerin yardım seferberliği ilan ettiği bir dönem de, Kocaeli Yetimi Yoksulu Gözetenler Derneği de yıl boyunca sürdürdüğü yardım çalışmalarını daha da artırarak ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya devam ediyor.

Bağışlarınız ile ihtiyaç sahibi ailelere iftarlık gıda malzemeleri, Sadaka, fitre, fidye ve zekat bağışları ile de bağışçılarından aldıkları emaneti ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Yetimi Yoksulu gözetenler Derneği, ailelerin çocukların yüzlerini güldürüyor.

Yapılan yardımlarla ilgili açıklamada bulunan dernek yetkilileri, Kocaeli’nde hayırseverlerin bizlere ulaştırdığı yardımları, fakir ve muhtaç ailelere ulaştırdık. Ramazan ayı boyunca yüzlerce aileye yardımda bulunduk. İlimizde kendi hemşerilerimizin yani sıra Suriyeli birçok aileye de ulaştık.” dedi.
Yetimi Yoksulu gözetenler Derneği’nin Ramazan ayı faaliyetlerine ulaşmak, hızlı ve güvenilir şekilde bağış yaparak Derneğin faaliyetlerine ortak olmak için sosyal medya Facebook ve Instagram  sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.