İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Körfez Belediye Başkanı Baran Halk Eğitimi Ağırladı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Halk Eğitim Müdürlüğünde görev yapan yetkilileri makamında ağırladı. Belediye Başkanı İsmail Baran, kendisini ziyarete gelen Körfez Halk Eğitim Müdürü Dilaver Şevik ve Halk Eğitim Müdürlüğünde görev yapan yetkilileri kapıda karşılayarak hoş geldiniz dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Baran, Halk Eğitim Müdürlüğünün yaptığı çalışmaları Dilaver Şevik’ten dinledi.

Körfez’de Önemli Çalışmalarını Hayata Geçireceğiz

Dilaver Şevik, Körfez’de Halk Eğitim Müdürlüğünün çalışmalarını anlatmasının yanı sıra, yeni planlanan projeleri de dile getirdi. Şevik, “Belediye Başkanımızın bizleri sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı teşekkür ederiz. Bugüne kadar yaptığımız her çalışmadan başkanımızın her zaman yanımızda ve arkamızda durdu. Belediyemizin desteklerini her fırsatta hissettik ve gördük. Hayata geçireceğimiz projelerimizle ilçemizde önemli işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Başkan Baran, “Birlikte Yapacağımız Daha Çok İşimiz Var”

Körfez Halk Eğitim Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ettiğini dile getiren Belediye Başkanı İsmail Baran, “Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile koordineli yürüttüğümüz birçok çalışmalarımız mevcut. Eğitim hizmetleriyle vatandaşlarımızın kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayan her kurum ve kuruluşun yanındayız.

Birlikte ilçemizde yapacağımız daha çok işimiz var. Sizleri yapılan bu çalışmalardan dolayı kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.