Körfez’de haftasonu

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, hafta sonu düzenlenen cemiyetlere ve nikâhlarda katılarak Körfezlileri yalnız bırakmadı.

Nikâhlar ve çeşitli organizasyonlarla oldukça yoğun bir hafta sonu geçiren Belediye Başkanı İsmail Baran, yoğun ziyaretçi trafiğine ve belediye hizmetlerine rağmen hafta içi her gün mesaisinin büyük bir bölümünü halkın içerisinde ve onların isteklerini dinleyerek, taleplerine çözüm üreterek geçiriyor.

Esra ve Mustafa’nın Mutlu Günü
Yapılan ziyaretlerin ve incelemelerin ardından, bir ömürlük mutluluk için bir araya gelen gençleri bu özel günlerinde yalnız bırakmayan Başkan Baran, çiftlerin nikahlarını kıydı. Kirazlıyalı sahilinde hoş bir ortamda gerçekleşen törene katılan Başkan Baran, genç çiftlerin nikah akdini gerçekleştirerek mutluluklar diledi.

Başkan Baran Cesur ve Köse Ailelerinin Mutluluklarına Ortak Oldu
Körfez Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğünde çalışan Burçin Cesur’un nikah ve düğün törenine katılan Belediye Başkanı İsmail Baran, genç çiftler Burçin ve Aykut’un nikahlarını kıydı. Oldukça eğlenceli ve neşeli geçen düğün töreninde Başkan Baran, genç çiftlere evlilikle ilgili nasihatler verdi. Başkan Baran, “Sevgi, saygı, karşılıklı anlayış ve hoşgörü kalıcı birlikteliklerin ön koşuludur. Evliliğinizi hayat boyu bu temel ilkeler çerçevesinde sürdüreceğinize inanıyorum” dedi.

Düğün Törenine Fikri Işık Katıldı
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın katılımlarıyla Hereke Kültür Merkezinde gerçekleşen düğün töreninde Başkan Baran, genç çiftler Sefer ve Cansu’nun nikah akdini gerçekleştirdi. Protokolün yoğun ilgi gösterdiği nikah töreninde nikah şahitliği yapan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık genç çiftlerin nikah defterlerini kısa bir konuşma yaparak teslim etti. Bakan Işık, “Birbirlerine çok yakışan bu çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Sefer kardeşimizi yakından tanırım çok iyi bir aile babası olacağından hiç şüphem yok. Allah bu güzel çiftimize iki cihan saadeti nasip etsin” ifadelerini kullandı.

Ömer Yılmaz Kardeşini Evlendirdi
Körfez Belediyesi Meclis Üyesi Ömer Yılmaz’ın kardeşi Recai Yılmaz, Ayşegül ile dünya evine girdi. Protokol üyelerinin büyük ilgi gösterdiği düğün törenine Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’da katıldı. Genç çiftlerin nikah akdini gerçekleştiren Belediye Başkanı İsmail Baran, genç çiftlere iki cihan saadeti dileyerek bir ömür mutluluklar diledi. Aynı şekilde temennilerde bulunan Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu evlilik cüzdanını geline teslim etti.

1

DSC_3256

DSC_3283

DSC_3293

DSC_3312