İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KOTO’nun çadırkentinde erken bayram coşkusu  

KOTO’nun Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi Tavşantepe Mahallesi’nde kurduğu çadırkente bayram erken geldi. Çadırkente konuk olan KOTO heyeti, çocuklara bayramlıklarını, ailelere de pişmaniye ve gıda paketi takdim etti

KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Hüseyin Gezer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Volkan Yılmaz, Murat Barış, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Meclis Başkan Yardımcısı İbrahim İkiz, Katip Üye Kübra Öter, Yönetim Kurulu Üyeleri; Yusuf Ziya Uludüz, Abdurrahman Kaya, Meclis Üyeleri; Emine Nilay Özkan, Handan Kümeli, 10. Meslek Komitesi Başkanı Halil İbrahim Yalnız, 23. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Melike Andız ve Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu KOTO İcra Kurulu Üyesi Nurhayat Güldüren’in yer aldığı heyet; Oda yönetimi, meclisi, komite üyeleri ve üyelerin bağışlarıyla Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi Tavşantepe Mahallesi’nde kurulan çadırkente ziyaret gerçekleştirdi.

BAŞKAN BULUT: ÇADIRKENTE GELMEDEN BAYRAMA GİRMEK İSTEMEDİK’

Ziyaret, KOTO’nun çadırkentine adeta bayramı erken getirdi. Titiz bir hazırlıkla bölgeye giden KOTO heyeti beraberinde, çadırkentte ikamet eden çocukların yaşlarına uygun bayramlıklar, ailelere gıda kolisi, pişmaniye, oyuncak ve kitap götürdü. Gün boyu tek tek çadırlara konuk olarak çocukları bayramlıklarıyla buluşturan KOTO heyeti, yüzlerde kocaman bir gülümsemeye sebep oldu. Çadırkent sakinlerinin bayramını kutlayan KOTO Başkanı Necmi Bulut, “KOTO olarak artık gönlümüzün bir yanı da burada. Aile gibiyiz. Bu sebeple, çadırkent sakinlerimizle bir araya gelmeden, bayrama girmek istemedik. Dileriz daha güzel günleri beraber karşılarız” dedi. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın