İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kültür Bakanlığı Korosu’ndan muhteşem konser

Bolu Belediyesi’nin organizasyonunda, Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu tarafından bir konser gerçekleştirildi. Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ‘Kahramanlık ve Çanakkale Türküleri’ konseri vatandaşlardan da büyük ilgi gördü.

Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu Bolu’da muhteşem bir konser verdi. Bolu Belediyesi’nin organizasyonunda Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ‘Kahramanlık ve Çanakkale Türküleri’ konserine Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Birbirinden güzel türkülerin seslendirildiği konserde vatandaşlar zaman zaman duygulu anlar yaşadı. Konser sonunda Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu sanatçılara çiçek takdim ederek; “Bizlere seslendirdikleri birbirinden güzel türkülerle unutulmaz bir akşam yaşatan Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu’nun tüm sanatçılarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

ankaradevletkorosu_1

ankaradevletkorosu_2

ankaradevletkorosu_3

ankaradevletkorosu_4

ankaradevletkorosu_5