Latife Erarslan ve Halis Çaşkurlu’dan Bolu’da muhteşem konser

Bolu Belediyesi’nin organizasyonunda, Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Türk Halk Müziği Solisti Latife Erarslan ve Halis Çaşkurlu tarafından bir konser gerçekleştirildi. Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konserde yüzlerce vatandaş devlet sanatçılarının seslendirdiği şarkılar ile eğlendi.

Kültürel ve sosyal alanda çalışmalarına hız veren ve hemen hemen her akşam gerçekleştirdiği konser organizasyonları ile Bolululara güzel anlar yaşatan Bolu Belediyesi son olarak Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Türk Halk Müziği Solisti Latife Erarslan ve Halis Çaşkurlu konseri ile Bolululara güzel bir akşam daha yaşattı. Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve devlet sanatçıları Latife Erarslan ile Halis Çaşkurlu tarafından birbirinden güzel şarkıların seslendirildiği konserde vatandaşlar gönüllerince eğlendi. Konsere Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve eşi Güler Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Özel Kalem Müdürü Melike Gezgin, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Birbirinden güzel şarkıların seslendirildiği muhteşem konserde, Devlet sanatçıları Latife Erarslan ve Halis Çaşkurlu ile Bolu Belediyesi personeli Ramazan Yerlikaya’nın düeti büyük alkış aldı. Konser sonunda Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu sanatçılara teşekkür ederek plaket ve çiçek takdim etti.