17.7 C
İstanbul

MTTB’li Gençler Diriliş Kampında

- REKLAM -

Sakarya ve Kocaeli MTTB teşkilatları Yuvacık Aytepe Diriliş Kampında buluştu. 100 kişilik grup birbirinden okçuluk, matrak gibi çeşitli aktiviteler ile doyasıya eğlendi.

Milli Türk Talebe Birliği Sakarya İl Başkanlığı’na bağlı Ortaöğretim Komisyonu hafta sonunu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Aytepe Diriliş Kamp Alanında geçirdi. MTTB Kocaeli İl Başkanı Furkan Atasoy ve teşkilatının ev sahipliğinde geçekleşen kampta gençler çeşitli etkinlikler ile doyasıya eğlendi. Kamp alanında iki gün geçiren 100 kişilik Milli Türk Talebe Birliği ekibi doğa yürüyüşü, okçuluk, futbol, matrak ve çeşitli zeka oyunlarının yanı sıra okuma etkinliği de gerçekleştirdi.

Diriliş Kampıyla ilgili açıklamalarda bulunan MTTB Sakarya İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Berkan Çiftçi, “Ortaöğretim Komisyonumuzda bulunan kardeşlerimizle verimli bir hafta sonu geçirdik. Diriliş kamp alanında gerçekleştirilen kampımız ile gençlerimizin sosyal gelişimi açısından birbirinden farklı etkinlikler yaptık. Aile ortamında geçen kampımız vesilesiyle Milli Türk Talebe Birliği Kocaeli Teşkilatımız ile de kaynaşma fırsatı bulduk. Bizlere bu güzel imkanı sunan Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ve ev sahipliklerinden ötürü Kocaeli Teşkilatımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

- REKLAM -
- REKLAM -

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler