İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nevzat Doğan ‘çocuklar bizim herşeyimiz’

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumlarının Montessori 5 yaş sınıfı ile Minik Eller Anaokulu öğrencilerini makamında ağırladı.

Yenişehir Mahallesinde hizmet veren Bilgi Köprüsü Montessori Art House Müdürü Efsun Körüklüoğlu, öğretmenler Dilek Çetinkaya, Banu Ertosun ve öğrencilerinin ziyaretinden büyük mutluluk duyan Başkan Doğan, miniklerle sohbet ederek eğlenceli anlar geçirdi. Karabaş Mahallesi’nde hizmet veren Minik Eller Anaokulu kurucusu Aslı Gencal, öğretmenleri Serap Sakarya, Psikolog Esin Aysel ve okulun ana sınıfı öğrencileri Talia Gencal, Levent Demir Demirkıran, Zeynep Adalar ve Duru Karakadılar da Başkanı Nevzat Doğan’ın minik misafirleri arasındaydı.

ÇOCUKLAR, BİZİM HER ŞEYİMİZ

Miniklerin ziyaretinin kendisine ayrı bir mutluluk verdiğini belirten Başkan Doğan “çocuklarımız bizim her şeyimizdir. Onların geleceğe daha emin adımlarla yürümeleri için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. İzmit Belediyesi olarak gerek özel, gerek devlet olmak üzere tüm eğitim kurumlarına ayrım yapmaksızın destek oluyoruz. Övünerek, sevinerek söyleyelim ki bundan 10-15 yıl öncesinde şehrimizde okul öncesi eğitimi yok denecek kadar azdı. Şimdi bütün yavrularımız okul öncesi eğitimlerini alabiliyorlar” diyerek okul öncesinden gelinen noktadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İzmit Belediye Başkanı Doğan, ziyaret sırasında minik konuklarına çeşitli hediyeler verdi.