İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

New Era Bere Modelleri ile Tarzınızı Yansıtın

Bere, kış aylarında soğuktan korunmanın en şık ve en tarz yoludur. Hem tarzıyla hem de kumaş kalitesiyle size avantaj sağlayacak bir ürün tercih ettiğiniz takdirde gün boyu rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu anlamda sizin için en doğru seçim, New Era beredir. Markanın popülerliği nedeniyle sıklıkla taklit edilen N ve Y harflerinin yer aldığı amblemi, bere modellerinde de yer alır. Akrilik kumaşın yumuşacık yapısı ise terletme, sıkma ya da kaşıntı gibi problemlere yol açmaz. Bir yandan soğuklarla mücadele ederken bir yandan da New Era şıklığını yaşamak için siz de stilinize uygun modelleri Hat Quarters’da bulabilirsiniz.

New Era Bere Tasarımları

New Era şapka ve bere modellerinde sunulan farklı renk alternatifleri ile farklı tarzlara özel stiller oluşturulabilir. NY nakışının yanı sıra bazı modellerde renkli B nakışına da rastlamak mümkündür. Spor kesim kabanlarınızın üzerine ya da montlarınızla beraber berenizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Boğazlı kazak, salaş kapüşonlu sweat de bu kombinlere ekleyebileceğiniz parçalardandır.

Berenizi, saçlarınız hafif açıkta kalacak şekilde kullanarak küpe gibi aksesuarlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Son zamanlarda bere ile beraber kalın zincir kolye kullanmak, erkekler ve kadınlar için bir moda akımına dönüşmüş durumdadır. Tüm moda akımlarından bağımsız şekilde seçiminizi kendi zevkinize göre de yapabilirsiniz.

New Era berelerde kaliteli kumaş yapısı sayesinde pamuklanma ya da çekme gibi sorunlar meydana gelmez. Sağlam dikişler sayesinde sökülme gibi bir problemle de karşılaşmazsınız. Böylece markanın şıklığını uzun süre üzerinizde taşıyabilirsiniz. Bunu sağlamak için temizlik talimatlarına da dikkat etmelisiniz.

New Era Bere Fiyatları

Kaliteli bir ürüne sahip olmak mı ya da hemen deforme olacak ucuz bir ürün nedeniyle gereksiz harcama yapmak mı? Kaliteli bir ürüne avantajlı fiyatlardan sahip olmak isteyenler, New Era ürünlerini Hat Quarters güvencesiyle satın alabilir. New Era koleksiyonunda, kaliteli ve son derece şık berelerin yanı sıra unisex ve çocuklar için tasarlanan şapka modellerini de bulabilirsiniz. Hat Quarters fırsatlarından yararlanmak için siz de acele edin.